Wpis z mikrobloga

siedze sobie na wykopie i tak mysle kazdy nazeka na uk ze to wstyd wyjechac za praca ale jak sie dostaje miedzy 1500 f a 2000 f na magazynie gdzie zycie kosztuje Cie 700 f ( 400 pokoj plus 300 jedzenie ) gdzie mozesz prace zmienic jak Ci sie podoba bo na 2 dzien masz inna choc gorsza :) gdzie wszystko z urzedem zalatwisz przez telefon do lekarza nie czekasz w kolejce przepisujesz sie tam gdzie jest szybciej :) nie mam zalu do PL ze ja zostawilem #uk #emigracja #london #polska #warszawa
  • 27
@sebek2307: przede wszystkim po to mieszkasz w kolchozie jak unia zeby sie po niej przemieszczac
no a kto robi zly pr ue? no ci wszyscy co wynajmuja mieszkania, janusze z januszexow, wlasciciele tej calej polskiej choloty tluka im do lbow ze na zmywak wyjezdzaja i to wstyd.

tylko nie wstyt zabierac komus 80% wyplaty w podatkach XD

niech se kazdy zyje gdzie chce albo tam gdzie go stac zyc xD
Pamiętaj, że narzekanie mamy w genach po papieżu i Piłsudskim xD jak Polak znajdzie 10£ to będzie narzekał, że nie 20.
Ilu to ja p0laczków spotkałem w Anglii, którzy ciągle narzekają na UK, że zaraz to w Polsce będzie lepiej o ile już nie jest, ale nadal tu siedzą od lat i piją te Żubry z importu xD Że NHS to ten sam syf co NFZ bo chciał wycyganić zwolnienie lekarskie ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebek2307: od przynajmniej 10 lat marzę wyjechac do innego kraju, niestety różowa blokuje ten pomysł, a moja mamuśka tylko gada że za granicą jesteśmy Rumunami Europy i zawsze będziemy gorzej traktowani. (Tak jak w pl byśmy byli dobrze traktowani)