Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pwner: elegancka robota :D który motur, 1.6 czy 1.8? Jak z miejscem w NB? Siedziałem tylko w NA i przy moich ~185cm było chyba jako tako, ale słyszałem opinie że w NB jest ciaśniej, prawda to? Poza tym super autko :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Odczuwam_Dysonans Niestety 1.6, kupiłem to pod wpływem impulsu za grosze. Nie siedziałem w NB niestety, ale myślę że jest porównywalnie, ewentualnie inne wykonczenie wnętrza może być bo buda jest baardzo podobna konstukcyjnie. Ja mam 189cm i siedzi się średnio szczerze mówiąc, bez dachu mam głowę delikatnie ponad ramkę szyby czołowej i wieje w grzywę xD Mimo tego do dachu od głowy jest miejsce. Jakby wyciął trochę gąbki z fotela i zmienił kierownicę
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Sl_w_k_1 Okolice Warszawy

@elemenTH Jakbym miał to oddawać komuś do zrobienia to chyba taniej byloby poszukać igiełki na aukcjach :s

@michal_gol Zdrowiusia na szczęście, jakby też była zgnita to już bym nie remontował. A tak były do zrobienia standardowo podłużnice przednie, błotniki i kawałki progów.

@Bellissimo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Tereperepumpum Do zabawy
  • Odpowiedz
@Pwner już prawie kupiłem mx5, ale na jeździe próbnej się okazało, że kierownica mi leży na udach. Mam 183cm, bardzo dziwne uczucie. Fotel na odległość jest idealnie, ale ta kierownica... Regulacji kierownicy nie ma, jedyny sposób to podobno wyciąć piankę w fotelu, żeby siedzieć niżej, albo kierownica z nabą, która będzie bliżej. Żadne z tych rozwiązań mi nie leży.
  • Odpowiedz
@Pwner: Bardzo ładne, dasz więcej fot? Jak podłużnice, podwozie? Pokaż wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°. Efekt na zdjęciach jest super, skoro to 1.6 to realnie warta jest w tej chwili około 12 000 - 14 000 zł, jeżeli zrobiona ładnie ()
  • Odpowiedz