Wpis z mikrobloga

@clawfingerpl:
-Kupiłem Fallouta 4 przedpremierowo (wiem, grzech śmiertelny, nawet nie chcę rozgrzeszenia xDDDD)
-Gram praktycznie cały czas w to samo, choć mam pełno świetnych gier w bibliotekach, które czekają na "lepsze czasy",
-Mam Swicha i się tego nie wstydzę xDDD


Ament
@clawfingerpl:
-uważam całą serie dark souls za totalne gówno dla masochistów ( sam nie dałem rady ubić żadnego bossa)
-do dzis gram w starocie heroes 3,starcraft 2,puzzle quest
-mam kompa i konsole gram na kompie patrz wyżej
-na konsoli Xbox S nie skończyłem żadnej gry zadanej nawet porządnie nie rozpocząłem
@Kwassokles: w dark soulsie jedyne co jest fajne to robienie nowych buildów i granie na pvp ale na tym to się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) w pełni zgadzam się z opinią

jedyne co mnie zdziwiło to że określiłeś starcrafta 2 starociem ale potem zobaczyłem kiedy wyszedł i tylko staro się poczułem
@clawfingerpl: Nie przepadam za serią Diablo, robiłem parę podejść do 1 i 2 ale po jakimś czasie mnie nużyły. Jedyne co mi się podoba to muzyka w 1 no i cutscenki. Nie jest to kwestia tego że nie lubię hack'n'slashów bo taki Nox bardzo mi się podobał i wciągnął.
@dyzmund: Fallout 3 i NV były zajebiste, Fallout 4 przeszedłem do połowy i jakoś nie chce mi się wracać a mam tak że gry których nie skończę ciążą mi na sumieniu. Pamiętam że wkurzał mnie tam system nazewnictwa broni bo trudno było stwierdzić która jest lepsza.