Wpis z mikrobloga

@euklides: lepiej sprawdź, bo ja to tops 4* u góry mam, lepiej się żarcie przechowuje i dłużej wytrzymuje jak masz niższą temperaturę.
Ale panie serek mega, sam się zastanawiam nad domową mozzarellą do pizzy z kamienia, a z serwatki ricotta do serniczka bez rodzynek :)
  • 0
@doznanie domowa mozzarella kiedyś wleci na pewno, chce teraz się zabrać za jakiś do wędzenia. Tylko mysz wędzarnie zbudować :D więc narazie na serowarswto soboty będę miał zajęte. :( a trochę lewy jestem pod kątem majsterkowania xd ale ineternt mam to sobie jakoś może poradzę, no ale trochę narzędzi mam (co, ja nie zrobię, potrzymaj mi piwo)
@euklides: Mnie właśnie zniechęciła konieczność utrzymania temp koło 10-12 stopni w lodowce. Widziałem, ze względu na to ludzie modyfikowali lodówki by właśnie takie warunki uzyskiwac. Niestety dla
reszty żywności to za wysoka temp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tryggvason: dlatego ja to zignorowałem, i sprobowałem zrobić w takiej normalnej, jak widać działa. Jak się wkręce w to bardziej to mam w planie kupić sobie małą używaną lodówkę i przerobić ją tak aby mogły w niej sery dojrzewać, ale to przyszłość, i wcześniej niż na jesień tego na pewno nie zrobię. teraz projekt wędzarnia :D