Wpis z mikrobloga

#anglia #swiat Ogólnie niezły ten wywiad z Meg i Harrym, oglądałem cały i jest to mega poruszające i myślę, że będzie z tego ogromna afera, gdyby ktoś chciał to dziś na #tvn24 o 20 będzie leciał
tldr:
- Meg powiedziała, że na dworze panuje totalny rasizm, przy niej głośno kłócili się o kolor potomka
- Nie powiedziała wprost ale potomek nie otrzymał tytułu szlacheckiego oraz ochrony z uwagi na możliwą ciemniejszą karnacje
- Traktowali ją jak powietrze, nikt nie chciał jej pomóc, nawet służba była nastawiona przeciwko niej
- Miała myśli samobójcze i codziennie płakała
- Meg miała na sobie bransoletkę księżnej Diany

- Harry powiedział, że powodem ich ucieczki do USA było to, że obawiał się, że Meg podzieli losy jego matki - to był prawdziwy sztos!
- Nie ma kontaktu z rodziną, nikt nie odbiera od niego telefonu
- Nigdy nie zdradzi dyskusji jakie odbywały się na temat koloru skóry jej żony oraz możliwego koloru skóry potomków - zasugerował tym, że może mieć to ogromny wpływ na postrzeganie rodziny królewskiej i doprowadzi do konfliktu na wypach jakiego świat nie widział.

Ogólnie w UK pewnie jest #!$%@? po tym wywiadzie, nie zdziwie się jak królowa kipnie jak to zobaczy.

Ps. za wywiad dostali 9 mln dolarów a w kolejce jeszcze stoi Netflix ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • 0
@adriano30 ciekawe to bo juz dlugo sie mowilo ze to bedzie jeden z najdrozszych wywiadow w historii i podawano kwote 9mln. Moze do konca nie chcą zdradzac ze mają problemy finansowe, UK im poblokowało kase, żyli z kasy Diany. Za darmo takich rewelacji by sie sprzedali jezeli Harremu zalezy na dobrych kontaktach z rodziną i chce ja odbudowac (tak twierdził podczas wywiadu) to obecnie szanse pogrzebał ale za 9mln od Oprah i
  • 2
@jbagiet ja tez ich zbytnio nie sledze ale wywiad był reklamowany jako must watch wiec... jestem w stanie tez sobie wyobrazic, ze takie dostojne zycie na świeczniku z ogromem pieniedzy niesie za sobą rowniez jakies minusy, zwlaszcza jak tak jak Harry bierzesz za żone aktorkę z biednej rodziny, jeszcze innego koloru skory (co w UK raczej nie powinno byc czyms niezwyklym z uwagi na tygiel kulturowy) gdzie cala rodzina tego nie akceptuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sloneczko: jaki tygiel kulturowy w uk? Anglicy sa strasznymi rasistami i czarnoskorych nke traktuja jak braci, a ci z wysokourodzonym/wielkobrytyjskim podejsciem kolonialnym tym bardziej. A w takiej monarchii to juz w ogole. To nie sa trudne rzeczy do przewidzenia.

Nie chcial zyc podlug zasad, to mu podziekowali. To rowniez nie dziwi.
@Sloneczko przejalem się w #!$%@?, takbylo.png
Jakaś bogata celebrytka nie została przyjęta z otwartymi ramionami do rodziny królewskiej byłego imperium. Szok i niedowierzanie, żodyn się nie spodziewał.
Odcięli się to git, trzeba było spakować mandżur i nie bulgotac. Mają hajs i chcieli spokoju to elo nara a nie latać po telewizjach opowiadać jakieś łzawe historie odklejone od przeciętnej rzeczywistości.