Wpis z mikrobloga

Na wstępie to wszystkim Paniom życzymy tego co w życiu najlepsze, dużo słodyczy i uśmiechu oraz zawsze gorącej wody w wannie. ()

No dobra. Szambo wybiło po raz kolejny i armia czarnorycerzy przypomniała reklamę z ubiegłego roku.
Te warianty, które pojawiają się dzisiaj jako wersja z dziewczyną i liściem to fake, piszę bo niektórzy widziałem, że się na to złapali. ¯\(ツ)_/¯

Wyjaśnijmy to raz na zawsze. Nie powinniśmy takiej reklamy zamieszczać.
Przemoc wobec mężczyzn istnieje i ma się niestety dobrze.
Przepraszamy po raz kolejny, choć wątpię czy ostatni, wszystkich Panów i Panie, których
e ta reklama dotknęła i oburzyła.

Dziękujemy też przede wszystkim za zaangażowanie tym, którzy walczą o prawa mężczyzn, ale również tym, którzy walczą o to, aby o Gusto zawsze mówiono. Doceniamy jednych i drugich. ʕʔ

Kod rabatowy na Dzień Kobiet, który działał w ubiegłym tygodniu doczekał się swojej wersji na Dzień Mężczyzn.
Od 9 do 10 marca zamówienia z kodem MEN10 zostaną zrabatowane o -16%.
Tyle samo rabatu, w ramach walki o równouprawnienie. ( ͜͡ʖ ͡€)

Być może słodkość żelków kupionych na promocji choć na chwilę zabije tą gorycz bycia mężczyzną w Polsce. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gusto
Kwasnykonfident - Na wstępie to wszystkim Paniom życzymy tego co w życiu najlepsze, d...

źródło: comment_1615213992J4TChuZNkmkZh7t3DhQjYd.jpg

Pobierz
  • 20
@Kwasny_konfident: ale wiesz że robisz to tylko dlatego że jak to nazwałeś "wybiło szambo" ?

Może zatrudnij jakąś agencję PR która w swoich wpisach powstrzyma się od ironii typu "armia czarnorycerzy" czy "gorycz bycia mężczyzną w Polsce", bo my nie jesteśmy armią która z wami walczy tylko zwyczajnie nie zgadzamy się na dyskryminację. Podczas promocji dla kobiet wystarczyło napisać życzenia a tu leci gruby podtekst, z którego wynika że trzeba było
@N4ght: Nie robię tego tylko dlatego, że wybiło szambo.

Posta o promocji dodaję dzisiaj, a nie tak jak planowałem jutro, bo ktoś uznał, że zabawnie będzie przyspamić i wprowadzać innych w błąd twierdząc, że opracowaliśmy kolejną grafikę, która tym razem dla odmiany obraża kobiety.
Mnie tak samo jak i Ciebie rażą seksistowskie przytyki i tym bardziej uważam, że trzeba to było sprostować dziś.

Ciebie drogi @N4ght mogę traktować poważnie, bo mimo
@Kwasny_konfident: trzy kwestie

-zastanów się kilka razy zanim dodasz i mówię zupełnie poważnie, uważaj z tymi porównaniami, to tylko eskaluje agresję
-twoje przeprosiny nie są nic warte, na podstawie tego o czym wcześniej pisałem prawdopodobnie nieszczere i sugeruję ci więcej tego nie robić
-wybierz sobie dowolną organizację charytatywną wspierającą stricte mężczyzn, nie wiem rak jąder czy coś, przelej wybraną przez siebie kwotę - sam mogę nawet dodać znalezisko, to było by
@N4ght: W kwestii fundacji - myślałem o tym wcześniej, ale w sumie czemu nie. Wrzuciłem symbolicznie, bo przed wypłatą, z mojego osobistego konta. Też uważam, że warto. I zachęcam innych. Na pewno da to więcej, niż hejtowanie małej rodzinnej firmy z Działoszyna, która raz popełniła błąd. ( ʖ̯)

https://fundacja-fortior.org/
Kwasny_konfident - @N4ght: W kwestii fundacji - myślałem o tym wcześniej, ale w sumie...

źródło: comment_1615217999BuHUnLbP2WDaANMsn5Mzql.jpg

Pobierz
@N4ght: Ja nic nie negocjuję, traktuję to jak normalną rozmowę w komentarzach. ( ʖ̯)

Fundację wrzuciłem całkiem prywatnie, co napisałem, tak jak i całkiem prywatnie wspieram inne projekty, a nie licząc na znaleziska, bez przesady.

5 dych trochę mało, ale coś muszę żreć do wypłaty oprócz żelek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kwasny_konfident: ogolnie stary nie wiem, jak dla mnie brzmisz na typa ktory czuje sie lepszy od innych, nawet kiedy niby okazujesz skruche pisana jest tak jak przeprosiny w TVP. Powodzenia w prowadzeniu PR firm z takim piorem- przyda sie.
Bo ogolnie o ile zamawialem z gusto do tej pory (rzadko bo spodycze kupuje spontanicznie) to jak teraz bede chcial zamowic to na bank przypomni mi sie ten post
nawet kiedy niby okazujesz skruche pisana jest tak jak przeprosiny w TVP


@admiral88: złoto XD

OP to typowy narcyz, nikt go nie przekona do faktycznej akceptacji tego że zrobił coś źle, niezaleznie od tego czym by to nie było