Wpis z mikrobloga

@karol1213: serio ja kisnę z ludzi którzy mają klapki na oczy i ograniczają się do jednej platformy. To nie konkurs na lojalność nikt z tego tytułu nie da mu medalu. Jako gracz możesz korzystać z jakiej chcesz platformy nikt tego nie sprawdza :) Oczywiście prawdopodobnym motywem wojenek jest brak kasy, nie stać mnie na PS 5 albo mama nie chce mi kupić to trzeba wylać tonę hejtu w necie. Prawda jest
@sEB-q: I się zgodzę i sie nie zgodze :D Osobiście wystarczy mi konsola, nie gram w RTSy, dawno nie grałem już w MMO i chyba tylko dla nich mógłbym przejść na PC, w FPSy mi się fajnie gra na padzie, odzwyczaiłem sie od myszki. Zależy wszystko od tego kto w co gra i do czego używa swojego sprzętu, dla mnie PC jest tylko do przeglądania neta i uczenia się/pracy. Konsola typowo
nie da się złożyć bardzo wydajnego pc o małych rozmiarach zbliżonych do PS4


@KierownikW10_v2: przede wszystkim nie da się złożyć wydajnego kompa w cenie PS4 digital (biorę tu pod uwagę digitala, bo na PC nie kupujesz gier na płytach raczej)
@KierownikW10_v2: PC w cenie PS'a nie. Ale ogólnie da sie złożyć małe maszynki, tylko skoro to jest stacjonarne to po co?

Zresztą PS4 było na tyle słabe, że byle który laptop gameingowy jest szybszy.

wasze PC


@karol1213: no i co ma wygląd (słabych) PCtów do słabego wyglądu PS5 xD?
Z tego co kojarzę to konkurencją dla niego jest SeriesX, które imo wygląda dużo lepiej.
Jak ktoś chce kupić konsole, i
Gorion103 - @KierownikW10v2: PC w cenie PS'a nie. Ale ogólnie da sie złożyć małe masz...

źródło: comment_1615280473zg6i6XWIvdGmfbDjNAVC9A.jpg

Pobierz