Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów i się tym chwaliły na wykopie?

Bo typ @Angil230 wystawia losową laske na Tinderze w dzień kobiet, żeby "poczuła się jak statystyczny mężczyzna" (chociaż statystyczny mężczyzna nie jest przegrywem).

Jaka jest reakcja wykopków? Ludzie go chwalą!

#!$%@?, ani trochę nie dziwię się gościu, że umrzesz samotnie, jakbym cię spotkała to naplułabym ci do ryja. Bez znaczenia czy umawiałbys się z kobietami czy facetami i finalnie nie przychodził- TAK SIE NIE ROBI. Ha tfu.

#p0lak #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie ##!$%@? #niebieskiepaski #zwiazki #pdk
slepauliczka - #rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów...

źródło: comment_16152838501Cf3fKdGH84pl5mgbZox1W.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aster_alpejski: ale to co według twojego rozumowania nie ma nic złego w wystawianiu każdej laski? Smutnym musisz być człowiekiem i naprawdę skrzywdzonym aż mi cię szkoda.
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Jak pogadasz z jakąkolwiek współczesna kobietą to w 99% przypadków usłyszysz że jak mieszkasz z mamą to jesteś frajerem, niesamodzielnym do tego. Wynajem to też frajerstwo ,dobre jak jesteś studentem, ale jak np. masz 27 lat, to musisz mieć albo własne, albo w kredycie. Czyli tak, kobieta wymusza na tobie byś olał relacje z mamą, co jest nieracjonalne, bo jeżeli ktos cię kopnie w dupę w życiu to szybciej zrobi
  • Odpowiedz
@slepauliczka: -#!$%@? Julki, chcą mordować dzieci, dobrze robi pan Kaczyński.
-Hehe, wystawiłem Julkę na spotkanie, hehe.
-Wszystkie kobiety to szmaty
10 minut później
Czemu żadna mnie nie chce, to przez moją twarz i wzrost, przecież mam wspaniały charakter( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aster_alpejski: Ale ja nie bronie lasek które uwodzą dla zabawy xd to jest oczywiste #!$%@? powinno się to piętnować tak samo jak umawianie się a potem wystawianie niezależnie od płci.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Tak działa biologia ewolucyjna ¯\_(ツ)_/¯ - kobiecie zależy na bezpieczeństwie swoim i jej dzieci, a dzisiaj taką oznaką jest bogactwo materialne oraz siła (fizyczna i psychiczna). Dlatego będzie ciągnęła w stronę właśnie tych cech.
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Masz oczywiście rację. Jest jeden problem. Większość kobiet jak ma 25 lat, się bawi. Szaleje, jak to mówią. Potem przychodzi ściana, 27-28 lat, portki pełne, bo ja nadal nie mam męża a za chwilę będę szpetna, bo faceci do których ona aspiruje, nie będą ją chcieli, bo kobieta nic nei wnosi do życia mężczyzny poza dupskiem. Sorry, taka prawda. Przynajmniej statystycznie. Wiec czemu ma taki bogaty facet chcieć jej obwiędłe
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Powinno się pomnożyć i robić do upadłego. Nie zliczę ile razy odwołano spotkanie jak już byłem wyrychtowany i czasem już na miejscu. Kto pod kim dołki kopie, uważam to działanie za moralnie poprawne. Poza tym dzień kobiet jest świętem komunistycznym to tym bardziej
  • Odpowiedz
  • 12
@ChrisFella straszni z was frustracji, też mi się zdarzyło, że ktoś nie przyszedł z dwa razy i nie kręcę afery, nie mszcze się na niewinnych osobach, tylko uważam i upewniam się, że dana osoba nie ma nic z głową i przyjdzie :)
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: pracowałem przez jakiś czas jako IT w pewnym dużym zakładzie przetwórstwa ryb. Za każdym razem jak my jako oddział IT wchodziliśmy na produkcję żeby coś naprawić, to właśnie takie stare baby i bad milfy co chwile rzucały w nas sprośne żarty.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: na szczęście tego typu zachowania to totalna patologia i mały ułamek. Podobnie jak kobiety które korzystają z tindera tylko po to, by zjeść za darmo obiad w restauracji. Ostatni rok dla tych drugich musiał być ciężki, bo wszystko pozamykane w cholerę.

A co do takich akcji, to cofnij się 2 lata i zobacz czym był projekt klaudiusz. Tam to dopiero było #!$%@?, te wpisy miały po 4000 plusów i masę
  • Odpowiedz