Wpis z mikrobloga

Kamera samochodowa
* przód i tył
* jak najmniejsza, bez ekranu, przycisków i dupereli
* z trybem parkingowym (ciągły, low bitrate)
* Wi-Fi
* możliwością bezinwazyjnego podłączenia bez rozbebeszania samochodu
Czy to są realne wymagania? Oczywiście jak najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeszukałem sporo, na razie nic konkretnego nie mam. Takie coś, https://allegro.pl/oferta/wideo-rejestrator-neoline-x53-wifi-ukryty-montaz-8012829308 ale bezinwazyjnie tego nie podłącze
#kamerasamochodowa #samochodyn #monitoring #parking #wideorejestrator
  • 11
@daox: komentarz pod tobą to reklama( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie owijam tylko piszę wprost, jeśli dodaję coś to to argumentuje, nie da się inaczej,

gdybym pisał Viofo to super marka a nie Viofo A129 DUO plus jest lepsze od A129 DUO bo ma np. detekecje z tylnej kamery - widzisz różnicę?

co za różnica czy z reflinkiem czy nie? nie rozumiem, to do dużych stronek można linki
@daox: dostałam SPAM bo doradzam i czasem wrzucam link do stronki sklepu i niestety np. Tobie to cholernie przeszkadza i nie wiem dlaczego.

zmieniłeś temat jak napisałem, że ten poniżej zarzucił reklamą bez argumentów... dziwne
@buking: 32gb do jednokanalowej full hd jak mało jeździsz czyt. 15min -30min dziennie jest ok.
chyba, że masz tryb lowbitrate no to 64chociaż najlepiej samsung pro endurance lub evo (byle nie marketingowa wersja 2020która jest niewypałem)
@daox: tyle, że nawet w rankingach doradzam również Viofo Mikavi 70mai i cholernie argumentuje co i jak dlaczego :)

ale może masz rację, wrzucam na luz i #soreczka jeśli kogoś jeszcze komar urządlił

obiecuje jeszcze więcej merytoryki