Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które miały styczność z deskami trójwarstwowymi Barlinek - faktycznie taka chu*nia pod kątem trwałości jak lubią narzekać na forach/grupach facebookowych czy może ktoś chce to zdementować?
#remontujzwykopem
  • 7
@thewickerman88: Ja generalnie zdaję sobie sprawe, że mnie ona raczej nie przeżyje. Zastanawiam się po prostu czy utrzyma się chociaż te 8/10 lat czy może, zgodnie z opiniami, które zdążyłem już przeczytać, już nawet po dwóch latach będzie do wymiany.
@Rivellen: Ja mam "Dąb Conchi Grande". Żeby być w pełni fair to są też plusy takiej podłogi - na pewno ładnie, naturalnie wygląda, jest ciepła i nie ma tego "dźwięku" paneli przy chodzeniu. Ta moja jest lakierowana, więc nie muszę bawić się w olejowanie. Niemniej jednak jest dość miękka. Byłem przygotowany na wgniotki pod cięższymi rzeczami - lodówka, jakaś szafka itd. ale nie sądziłem, że będą robić się tak szybko.

Przykładowo:
@Gregorito: Dzięki wielkie, bardzo wyczerpująca wypowiedź! Z jednej strony trochę potwierdziłeś moje obawy, z drugiej jednak nieco uspokoiłeś. Gdyby nie to, że planuję "wyposażyć" się w przyszłości w psa to pewnie ładowalbym się w to drewno i niczym nie przejmował, ale boją się jak w takich warunkach ta podłoga wytrzyma próbę czasu. Mam nad czym myśleć ale bardzo mi pomogłeś. Jeszcze raz dzięki i oby Twoja podłoga trzymała się jak najdłużej