Wpis z mikrobloga

Praktyki kwietniowe
Miałam dwie rozmowy rekrutacyjne (Z Indiami) w sprawie praktyk, które się zaczynaja początkiem kwietnia i do tej pory nie dostałam żadnej informacji czy mnie przyjmą czy nie, w przecięgu dwóch tygodni miałam dostać informacje (i prawdopodobnie odbyć trzecią rozmowę, do którego nie doszło). Kiedy mniej więcej można oczekiwać odpowiedzi? I czy dostaje się informacje zwrotna jeśli mnie nie przyjmą? Czy mogę jeszcze liczyć na ostatnią rozmowę czy po dwóch tygodniach bez ifnormacji nie ma już szans?
#statestreet #internship #staz #rozmowakwalifikacyjna #krakow
  • 7
@kam15: zalezy od roli, tez czasami szukam kandydatów i w mojej firmie proces potrafi trwać spokojnie ponad 3 tyg - trzeba sie umowić z kazdym kandydatem na te 2 rozmowy, to trwa, potem trzeba kogos wybrac, kolejny ktoś musi zaaprobować oferte, wtedy dzownimy do kandydata, zanim od sie zdecyduje nie kontaktujemy sie z resztą itd itd
@Xoxo1222: mysle ze musisz czekac, z mojego doswiadczenia ze stejtem wiem ze daja znac jezeli sa na "nie" w Twoim przypadku. Jak masz kontakt z rekturerem mejlowy, a powinienes to zrob follow up