Wpis z mikrobloga

Najlepsza karma dla mojego blabladora. Po wielu próbach z innymi karmami wróciliśmy do Acany. Jednak warto dopłacić te pare złotych i mieć pachnącego zdrowego psa bez problemów żołądkowych ;)
no fajnie, spoko, ale acana to akurat średniej jakości karma, a wiążąc skład z ceną, robi się z niej karma naprawdę do dupy, kaloryka też słaba, więc i dawkowanie wyższe. Meh ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@matra: od małego (psa) testowałem wiele różnych karm i zdecydowanie na Acanie rośnie mu się najlepiej jak i nie miał żadnych problemów żołądkowych, więc trzymam się tej firmy. Zdaję sobie sprawę, że
@Veuch: nie no, ja rozumiem, tylko po prostu nie nazywałabym tej karmy dobrą, podanie ceny za kilogram też nie powala, tutaj jest około 50% produktów odzwierzęcych, z czego część świeża, więc po ujęciu wody zostaje z niej około 20% suchej masy, reszta napakowana strączkami, większość psów po tym zamieni się w chodzącego pierda.
Jakbym miała kupować drogą karmę, a miałabym psa, który toleruje strączki, poszłabym już w orijena od original w
@matra: wow, ok, rozpisałaś się bardziej niż zakładałem :) dzięki za informacje, posprawdzam co w trawie piszczy, szczególnie, że teraz mam jeszcze suczkę w okresie dorastania.
Alpha Spirit półmiękka jest tak aromatyczna i pyszna dla gałganów, że niestety nie mogę jej wdrożyć jako codzienna pełnoprawna karma, bo szaleją na jej punkcie, a sama konsystencja sprawia, że często jest traktowana jako przysmak podczas treningów czy spacerów ;)
resztę posprawdzam z ciekawości, bo