Wpis z mikrobloga

  • 1
@wykopiwniczanin nie dostajesz skierowanie odrazu dostajesz SMS że jesteś na izolacji a jak będziesz miał pozytywny to masz kwarantana. Tak czy siak robisz test bo jak ujemny to nie musisz wiedzieć na izolacji ani kwarantanie
  • Odpowiedz
@D0meN: pisowski aparat państwowy stworzył taki model, że bardziej opłaca się zdychać w domu niż komukolwiek o tym mówić, iść do lekarza czy na test, bo więcej z tego szkody niż pożytku
  • Odpowiedz
można wybić rządowi z ręki argument "liczba przypadków znowu rośnie!!!!11111


@wkrk: jak będzie potrzeba, to liczba przypadków będzie rosnąć nawet bez wykonania choćby jednego testu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLAC: to niestety też prawda, poza tym, nawet jak nie będzie rosła, to i tak nie zdejmie się blokad xDD Witam w bolzdze pisowskiej xDD
  • Odpowiedz
Poddawałem się samoizolacji bo u córki w przedszkolu był covid i przyszła i kaszlała. Wszystko było wspaniale. Tydzień minął. Chorowałem ciężko i leczyłem się paracetamolem. Aż wziąłem w nocy i zemdlałem wracając z kibla. Przyjechało pogotowie, testa zrobili i cyk. W statystykach. Nie prosiłem się o to ale czasem bez testu nie dostaniesz pomocy.
  • Odpowiedz
  • 2
@fraciu jest odwrotnie niż piszesz. Dostajesz skierowanie to z automatu zaczynasz kwarantanne. Jak masz wynik pozytywny testu to przechodzisz na izolację.
  • Odpowiedz
  • 1
@Goldin xd teraz już nie wiem teoretycznie jeden niej tylko bez wyniku dłużej w domu siedzisz czy jakoś tak. Nie zmienia to faktu że po skierowaniu odrazu jesteś na izolacji/kwarantanie i jedziesz na test
  • Odpowiedz
wiesz co lekarze przepisują jak masz covid? Witaminę c 1000, Ibuprom lub paracetamol (przeciw bólowe i przeciwgorączkowe). Więc to ich pytaj o sens. Ja nie jestem lekarzem.


@timeofthe: i co w tym niesensownego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D0meN: wiesz po #!$%@? ? Po to żeby jak będziesz czekał w karetce w kolejce do szpitala, to żeby przyjęli cię w 4h a nie 12h, bo masz już wynik i tylko czekasz na przyjęcie. Właśnie tak było z moin różowym. A nie takie #!$%@?, że każdy kto nie jest stary przechodzi to lekko. No otóż nie do końca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter czego nie rozumiesz jest kwarntana i izolacja inny to samo ale jedno jest jak masz potwierdzonego wirusa po teście, jak dostajesz skierowanie z automatu jesteś na kwarantanie/izolacji nie pamiętam teram co było czym
  • Odpowiedz