Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z dermatologiem bywa różnie , czasem woli wydębic kasę niż pomóc. Ja polecam Ci odstawić laktozę, sama to zrobiłam i buzia jest o niebo lepsza ( kilka moich znajomych rozniez zauważyło pozytywne zmiany po odstawieniu laktozy, tylko zwróć uwagę że laktoza jest w większości produktów, dlatego warto czytać skład ) plus polecam Ci kosmetyki z the ordinary a dokładnie nianchnamid ;) najlepiej zamówić od producenta bo w sieci krąży wiele podróbek. Wejdź
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: wacik i spirytus salicylowy - przemywaj tak z pięć razy dziennie. Wyciskaj tylko po przemyciu, rękawiczki jednorazowe na dłoniach - po wyciskaniu znów przemyj. Miałem tak samo i dziś jak pupcia niemowlęcia. Zapas spirytusu salicylowego mam czas w szafce. Przemywam teraz raz dziennie - wystarczy.
  • Odpowiedz
@Flexer: zależy jaka kolorówke się stosuje, to już nie te czasy ze makijaż szkodził. A opcji aby zrobić makijaż jest mnóstwo, naturalne kosmetyki, dermokosmetyki, minerały, koreańskie, znajomość składów, swojej cery i makijaż może wręcz pomoc okiełznać skórę.

A nic dziwnego, ze łaski z trądzikiem tez chcą się pomalować, jak np. Pracujesz z klientem to makijaż oczu czy ust niekoniecznie będzie współgrał z golutka twarzą pokryta wypryskami.

Ponadto, biorąc pod uwagę jakość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa_karuzela: wiem że już pewnie setka osób pisała w komentarzach wyżej to samo, ale podbijam - leć do dermatologa. Też to przerabiałem i to w krytycznym momencie wyglądało znacznie gorzej a zaczęło się jak już miałem z 25 lat. Poszedłem do Pani dermatolog, Izotek, mleczko i mydło Cetaphil plus pomadka bo, jak wyżej, to wysusza i po paru miesiącach problem z głowy do dzisiaj (3-4 lata) a efekty w sumie widoczne
  • Odpowiedz
Moja była Julia miała ten sam problem. #!$%@? za dużo cukru. Po wizycie u lekarza smarowała twarz jakimś specyfikiem, zero makijażu, ograniczenie cukru i wuala. Buzia jak u niemowlaka:)
  • Odpowiedz