Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie mirki, nie mam jak spytać o to ogółu mężczyzn w Polsce, ale spytam chociaż was. Powiedzcie, które święto obchodzicie, które chcecie, aby było obchodzone i z okazji którego życzycie sobie życzeń: Dzień Chłopaka 30 września czy Dzień Mężczyzny 10 marca? Od zawsze, tzn odkąd byłam dzieckiem i pamiętam, w szkole itd obchodziło się Dzień Chłopaka, a tu nagle parę lat temu zaczęło być coraz głośniej o Dniu Mężczyzny, więc "przerzuciłam się" na nie, aczkolwiek słyszę czasem głosy, że to jakiś nowomodny wymysł i to Dzień Chłopaka się obchodzi. Nie mam zamiaru składać życzeń z obu tych okazji, bo niby z jakiej racji ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc zadecydujcie: które lepsze?

(inb4 - tak, jest coś takiego jak dzień dziewczyn w październiku, ale umówmy się, kto to obchodzi xD ja sama dowiedziałam się o takim święcie dopiero rok temu i nie znam nikogo, kto by je obchodził czy w ogóle kojarzył)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dzienmezczyzny #dzienchlopaka #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048aa3f88b775000aca9a9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Które święto obchodzicie?

  • Dzień Chłopaka (30 września) 34.4% (31)
  • Dzień Mężczyzny (10 marca) 20.0% (18)
  • żadne 45.6% (41)

Oddanych głosów: 90

  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwne pytanie. Trochę brzmi jak niezrozumienie o co chodzi. 10.03 jest dzień mężczyzn (ogólnie, jak 8.03 dla kobiet) - z tą różnicą, że prawie żadna różowa nie pamięta a z kolei 30.09 jest dzień chłopaka (dostaję życzenia od mojej dziewczyny, ale z jakiegoś powodu jakieś różowe też mi składają życzenia - może chcą być ze mną w związku na boku, bo innego sensu nie widzę XD ) 11.10 jest dzień