Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: nie chce się kłócić bo do końca nie wiem jedyne co mogę powiedzieć to że widziałem się świeżo po całej akcji z b dobrym kumplem rycha i decksa i sytuacja była strasznie napięta na niekorzyść rysia więc raczej o alkohol nie poszło, gdzieś między wierszami było słychać że chodziło o siano
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rysiu to ogólnie bardzo rozsądny i mądry gość. Jakbym realizował jakąś kampanię marketingową w kontekście dyskryminacji mniejszości to zatrudniłbym właśnie jego.
@PanKompromitacja: A czemu akurat mniejszości?
  • Odpowiedz
@LukaszN: Ale fakt faktem, grypa nie jest przyjemna, a im czlowiek starszy tym gorzej przechodzi. Pamietam jak za gowniaka kilka razy przechodzilem to ja #!$%@?, rzyganie, ciagle mdlosci, wysoka goraczka, uczucie zimna i zwiazane z tym drgawki (takie od zimna xD), kaszel jak #!$%@?, bolace gardlo, trudnosci z przelykaniem bo bolace gardlo i bol.
  • Odpowiedz
Tak, dobre goje, bójcie się (((COVIDU))) który oficjalnie mniej ofiar pochłonął niż sezonowa grypa, która to jakoś magicznie zniknęła hehehe ale tego nie bierzcie pod uwage, czytajcie onet, oglądajcie TVP, słuchajcie się Peji ;). Nie to co te szury, które chcą zabłysnąć w internecie takimi bredniami bo ogólnie w życiu nic innego nie potrafią.
  • Odpowiedz