Wpis z mikrobloga

Choć oczywiście może być ciężko to udowodnić.


@kotbehemoth: akurat wszystkie karty są teraz rejestrowana, to bez problemu dojdą do wersji telefonu. Jedynie trzeba mieć stary telefon, albo przełożyć do niego kartę sim.
@Speleo84: Jak masz decyzje na IKP to właściwie ci to wystarczy, co jeszcze potrzebujesz? Do mnie sanepid zadzwonił w przedostatni dzień izolacji, a policja była tylko w ostatni :) Polska
Jak masz współlokatorów którzy chcą dostać kwarantannę i zwolnienie z pracy to sami muszą zadzwonić do sanepidu.
  • 0
@albert107 właściwie niczego. Ale cały czas z telefonem chodzę, bo podobno sanepid zawsze dzwoni, no i bagiety też ponoć zawsze sprawdzają.

Teraz już wiem, że nie zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Speleo84: ogólnie zadania z aplikacji polegają na zrobieniu sobie selfie w miejscu zamieszkania (włączona lokalizacja GPS) i wysłaniu w apce. Jak dostaniesz smsa z 'zadaniem" to masz 15 min na zrobienie i przesłanie zdjęcia. W praktyce u mnie wyglądało to tak że smsa dostawałem 2 razy dziennie (ok 10 i 16), na telefon z sanepidu się nie doczekałem w ogóle. Z 3 razy spałem dłużej i nie zrobiłem zdjęć w terminie