Wpis z mikrobloga

@Marellion: Nis ma, już to zlikwidowali kiedyś było jakieś 10 lat temu. Teraz jak bierzesz telefon na abonament to musisz tylko opłacać ten abonament urządzenie możesz sprzedać (już tak zrobiłem z telefonem z Play)
@Marellion: Tak, zwykle po 3 nieopłaconych ratach masz blokade na imei telefonu, w efekcie nie zadzwonisz z niego ani nikt do Ciebie. W samsungach poszli o krok dalej, jest tam moduł samsung knox, ktory kompletnie blokuje urzadzenie ze masz tylko napis na ekranie ze urzadzenie zablokowane z powodu niezaplaconych rat i kontakt do operatora
@DetonatorGufna: Nie, ich nie obchodzi co zrobisz z urządzeniem ich tylko obchodzi teraz karta i to czy będziesz spłacać. Sprzedałem ten telefon (samsung galaxy s7) trzy lata temu i nic się nie stalo. Nowa włascicielka dalej użytkuje telefon ¯\_(ツ)_/¯
@DetonatorGufna: No to ciekawe ze laska ktora ode mnie kupila ten telefon w maju 2018 r do dzis go uzytkuje
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykopkiem to jestes wlasnie ty uzywajac ich typowego argumentu "ale ja robie w x i wiem lepiej" XD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smacznyy: Ahaha #!$%@?, przebeka, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakiego idiote z siebie robisz. Blokady telefonów za niepłacenie rat, oraz zapis w umowie, że telefon jest własnością operatora do spłaty ostatniej raty nie mają nic wspólnego z simlockami xDD to dwa rozne, niezwiazane ze soba tematy. O #!$%@? rozbawiłeś mnie do łez. Blokady są wprowadzanie na podstawie numeru IMEI telefonu, który każdy telefon ma indywidualny. I nadajniki po