Wpis z mikrobloga

Szukam dobrego cenowo i wogóle hostingu pod stronę Wordpress Blog + Wizytówka Firmy + Sklep WooCommerce.
Myśle nad:
1. Dhosting.pl
2. LH.PL

Macie jakieś jeszcze jakieś firmy do polecenia a jak nie to który lepiej wybrać?
Dhosting wybrałem ponieważ często jak na sklep wrzucam jakąś nowość to jest taki skok ludzi że strona na tym serwerze co teraz jest nie wyrabia a dhosting ma to elastyczne zasoby co jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

LH.pl słyszę o nich same dobre opinie tylko niewiem czy by obsłużyło nagle skok ludzi na sklep i stronę.

Przy dobrych wiatrach jak wrzucam coś na sklep jest ruch około 4,000 - 6,000 osób i pare zamówień na minutę.
#hosting #dhosting
  • 10
@SEKON_wk: dhosting jest jak najbardziej spoko, ale musisz pamiętać o 2 rzeczach.

1 - skalowanie - portfel musisz mieć cały czas doładowany na wszelki wypadek

2 - wtyczka LiteSpeed Cache. Dzięki niej strona będzie hulać.

Jeśli się zdecydujesz i będą problemy, odezwij się na priv, pomogę :)
@SEKON_wk: CloudHosting nazwa.pl nie wymaga skalowania, dając Ci na starcie moc 4x vCPU 5 GHz oraz 8 GB RAM. Do tego Redis i Memcached, bardzo istotne, jeżeli korzystasz z WooCommerce (pojemność jednego i drugiego magazynu danych to 1 GB!).

Gwarantujemy, że na naszym hostingu Twoja strona będzie działała najszybciej - możesz sam sprawdzić jakość naszych usług, biorąc do testów serwer za darmo na 30 dni https://www.nazwa.pl/hosting/

W przypadku pytań, zachęcamy do
@SEKON_wk: korzystać nie trzeba, ale jeżeli oczekujesz większego ruchu, warto mieć je w pogotowiu. Miałem Wordpressy w LH, w Zenbox, w Atthost i nigdzie nie działały tak jak w DH. Choć z tego co wiem, najlepszą opcją jest posiadanie LSC włączonego, bo inaczej może działać różnie
@SEKON_wk: Zapraszam do nas na https://hosterion.pl/hosting. Z kodem WYKOP jest rabat. Mamy bardzo mocne serwery, min. 1 Gb/s dla każdego konta, nie oversellujemy (czyli zbyt wielu użytkowników na jeden node co jest powszechną praktyką niestety u "liderów"), przy zamówieniu na rok możemy dorzucić rejestrację domeny .pl za free. Dorzucimy Redisa, dedykowany core, kwestia dogadania szczegółów. Napisz na priv albo na kontakt()hosterion.pl :)
@SEKON_wk: Czy w takim razie coś jest nie tak z działaniem Twojego serwera w nazwa.pl? Podeślij proszę na prywatną wiadomość z jakiego adresu e-mail przesyłałeś do nas zgłoszenia w sprawie tego serwera? Jak będziemy mieli tę informację, przyjrzymy się Twoim zgłoszeniom i zweryfikujemy jeszcze raz wszelkie zgłoszone przez Ciebie uwagi.