Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaglądam tu od czasu do czasu i widzę, że obiektem żartów często padają osoby spod tagu ♯przegryw, którym zarzuca się niepełnosprawność społeczna. Same przegrywy dolewają oliwy do ognia, utwierdzając się w przekonaniu o swoim ##!$%@? i robiąc z siebie ofiary. Tymczasem ze względu na pandemię zacząłem w ostatnim czasie zagadywać #rozowepaski w internecie i powiem Wam, że to są dopiero przegrywy i społeczne kaleki xD Przecież jakieś 90% młodych lasek jest całkowicie upośledzone społecznie. Wieczne poczucie nudy, zero zainteresowań, nic do powiedzenia, żadnych własnych poglądów... No dosłownie flaki z olejem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko insta, netflix, spanko, tatuaże i malowanie paznokci xd To już w takim typowy #przegryw dużo lepiej się rozmawia, bo przynajmniej ma o czymś pojęcie, coś w życiu robi albo chociaż czymś się interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #6obcy #sympatia #tinder #gadugadu #gg #przemysleniazdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604bc2cf4fe83c000a904350
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

Też masz wrażenie, że z większością młodych różowych w internecie nie da się rozmawiać?

  • Tak, są upośledzone społecznie 89.7% (244)
  • Nie, da się pogadać bez problemu 10.3% (28)

Oddanych głosów: 272

  • 7
Wiele osób z tagu #przegryw ma ciekawe hobby i liczne zainteresowania w zawarciu związku przeszkadza im wygląd, brak oparcia w rodzinie i bieda z której ciężko wybrnąć. Na tym tagu przeprowadza się ciekawsze dyskusje niż z 95% kobiet, których zainteresowania ograniczają się do tego co wymieniłeś.

Zresztą ogrom kobiet w wieku 25+ ma wąskie horyzonty myślowe i zero ciekawych zainteresowań.
Przecież jakieś 90% młodych lasek jest całkowicie upośledzone społecznie. Wieczne poczucie nudy, zero zainteresowań, nic do powiedzenia, żadnych własnych poglądów... No dosłownie flaki z olejem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko insta, netflix, spanko, tatuaże i malowanie paznokci xd To już w takim typowy #przegryw dużo lepiej się rozmawia, bo przynajmniej ma o czymś pojęcie, coś w życiu robi albo chociaż czymś się interesuje ( ͡° ͜ʖ
pamietam jak te siksy mnie #!$%@? w gimbazie bylem smieciem ludzkim i mnie cisnely beke oczywiscie jakie to one nie sa zajebiste


@takitampokemon: witaj w moim świecie :) na szczęście tyle się zmieniło, że one same chodzą z wózkiem, a ja przejeżdżam obok eSką i się śmieje :D