Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1...

źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg

Pobierz
  • 360
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 307
@LuckyStrike: w sumie śmiechłem jak wykopek chodzi z baba i w losowych miejscach pozuje w uścisku niczym polityk co łopatę pod budowę elektrowni wbił
  • Odpowiedz
Gościu ale #!$%@? nas to obchodzi.


@WolfSky: Zaczynam mieć wrażenie że każdy wykopek bordo który coś osiąga za granicą (patrz, Feuer), zaczyna mieć w pewnym momencie problem z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Wstawiaj takich rzeczy więcej, czytanie jak wykopki mają o coś ból dupy, doradzają a potem ktoś robi na odwrót i ma z tego H A J S to moja ulubiona aktywność tutaj.
Już się pod wpisem znowu zesrali
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Teraz jeszcze bym coś o garniturach napisał, wykopki lubią myśleć, że jak mają garniak za 500zł z marketu to od razu 1000 do prestiżu, wszystkie laski ich, a każual to marynarka i jeansy, wszystko poniżej to wiocha.

Ze swoją stylówą możesz striggerować mnóstwo polaczków
  • Odpowiedz
@bigpaws: dobry pomysł, ale to potem, ostatnio postanowiłem że będę wchodził w gorące najwyżej raz na tydzień, kiedyś ich hejt i żółć zamieni się w obojętność a tego nie chcę więc muszę go oszczędzać aby wystarczył na dłużej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WolfSky: tak cię to #!$%@? obchodzi że aż przybiegłeś skomentować jak #!$%@? cię to obchodzi, a 20 osób aż przescrollowalo kilkanaście komentarzy zanim dotarło do twojego - tak ich to #!$%@? obchodzi XD
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Czy komplement ¯\_(ツ)_/¯ Szacun że ci się udało w życiu. Zwyczajnie szkoda gdy ktoś z osoby fajnie relacjonującej życie w "egzotycznych" krajach zaczyna zmieniać się w atencjusza tylko szukającego jak tu wywołać "ból dupy". Co już zaczyna być widoczne po twoich komentarzach, nie chcesz być tym fajnym członkiem społeczności tylko tym trollującym, wyśmiewającym i wiecznie zasłaniającym się "hejtem" czy właśnie "bólem dupy biedakuf".
  • Odpowiedz