Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg
  • 360
Zaczynam mieć wrażenie że każdy wykopek bordo który coś osiąga za granicą (patrz, Feuer), zaczyna mieć w pewnym momencie problem z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: To są po prostu ludzie którzy zazwyczaj wychowywali się w biednych rodzinach/lub tych około klasy średniej i trochę lepsze zarobki sprawiają że woda sodowa uderza im do głowy, widać to też po zachowaniu wielu wykopowych "byznesmenów" i informatyków 15k. Gdyby
@Rotapa: Sarkazm? Bo dzisiaj mnie wykopki uświadomiły że obracanie takimi kwotami to wstyd się chwalić bo to nic a ja jako wieśniak z biedy niepotrzebnie się podniecam. Już wiem że powinienem wbić się w garnitur i ze spuszczona głową pracować w korpo na premię prezesa i się nie wychylać. Przepraszam już nie będę.
@LuckyStrike: to nie sarkazm, sam prowadzę firmę wiem że nie jest to łatwe i sam chciałbym kiedyś dojść do takiego momentu jak ty jesteś aktualnie. Po prostu gratuluje sukcesu, jakby nie patrzeć trochę trzeba w to włożyć żeby go osiągnąć nie ważne czy wkłada się pieniądze czy wiedzę. Równie mocno szanuje handlowców którzy potrafią umiejętnie poprowadzić rozmowy biznesowe do dużych kontraktów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: To jedynie potwierdza twoją głupotę nie zrozumienia tak prostej zasady, że pierwsze wrażenie ma duże znaczenie i masz na nie jedynie szansę raz.
Oczywiście, jak deal jest korzystny lub czasem jedyny to i tak można się dogadać ale przy większej konkurencji, przy podobnych ofertach pewnie wybiorą ofertę poważnego i dorosłego człowieka a nie dziecka w ciele mężczyzny.
@LuckyStrike: To jedynie potwierdza twoją głupotę nie zrozumienia tak prostej zasady, że pierwsze wrażenie ma duże znaczenie i masz na nie jedynie szansę raz.

Oczywiście, jak deal jest korzystny lub czasem jedyny to i tak można się dogadać ale przy większej konkurencji, przy podobnych ofertach pewnie wybiorą ofertę poważnego i dorosłego człowieka a nie dziecka w ciele mężczyzny.


@m0rgi: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to na
@LuckyStrike osobiście po czymś takim nigdy bym z Tobą nie robił żadnych interesów. Co innego jest żartować sobie na portalu ze śmiesznymi kotkami i pokazanie, że do podpisania poważnego kontraktu można iść ubranym na luzie, a co innego szydzenie z osoby, z którą podpisuje się ten kontrakt.
Taka moja skromna opinia.
@zieloniutkazielonka: No teraz już wiem, tzn. dowiedziałem się dzisiaj na wykopie że 500 000 zł to jest śmieszna kwota i tylko się zbłaźniłem wspominając tu o takich groszach. Co prawda to tylko jedna maszyna która kupiliśmy w tym tygodniu ale nie będę już wspominał o innych które sprzedaliśmy wcześniej (np. to albo to) bo tylko się pogrąże. Już wiem jakim jestem żałosnym wieśniakiem wywodzącym się z biedy (dlatego wspominam publicznie