Wpis z mikrobloga

Spodobało mi się Infiniti Q50, rocznik 2015 silnik 2.0 benzyna 211KM automat. Co możecie powiedzieć o tym samochodzie? Głównie zależy mi na wytrzymałości i niezawodności. Jak z dostępnością częsci po tym jak Infiniti zwinęło się z Europy? Koszty serwisu są lekko wyższe niż Nissana, czy o wiele wyższe? Co się zazwyczaj sypie w tym samochodzie (silnik, skrzynia)?
#samochody #motoryzacja #infiniti #nissan #renault
Gaahl75 - Spodobało mi się Infiniti Q50, rocznik 2015 silnik 2.0 benzyna 211KM automa...

źródło: comment_1615625030W5HdAl0tD1JbROMdo9hy9o.jpg

Pobierz
  • 10
@Gaahl75: Prawdziwe infiniti to tylko 3.5 albo 3.7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to nie ma problemy z częściami cenowo wiadomo to nie fiat czy renault ale tragedi nie ma do swojego G37x tarcze na tył z kolckami 450zł trw częsci dostępne bo większość to nissan np alternator pasuje z maximy w 3.7, jak silnik to nwm z tego co czytam po forach to więcej
@Gaahl75: Jeśli w grę by wchodził np 3.7 bez hybrydy to tam masz już polifta i poprawione magistrale olejowe które do 2013r wypychało jak na zimnym się dało miodu. Można to zagazować tu ile ludzi tyle opinii sam mam gaz i nie żałuje bo przez dwa miesiące bez niego tankowałem auto codziennie za conajmniej 50ziko.A sama jednostka dynamiczna i daje mega frajde. I jest bezobsługowa, aby pamiętać zeby nie lać 5W30
@Gaahl75: Mam taką z 2017r., u mnie od 3 lat. Do tej pory jedna awaria, pękła obudowa od pompy paliwa, wymienili na gwarancji. Absolutnie uwielbiam to auto chociaż mogłoby być mocniejsze, jakbym wybierał drugi raz to dołożyłbym do hybrydy. Za tarcze i klocki z tylu w Aso płaciłem 2kzl z wymianą. Przez najbliższe 7 lat serwisy będą w kraju. Silnik 211 KM i skrzynia są chyba pożyczone od Mercedesa, wiec części
@Gaahl75: Nie mam pojęcia, ale akurat na tą cześć dosyć długo czekali w serwisie bo musieli zamówić z Holandii. A i jeszcze jedna rzecz, auto ma chyba coś z aerodynamiką, co powoduje ze kamyki nie są zdmuchiwane z szyby bo już dwa razy frontową szybę wymieniłem. Szyba z wymiana w ASO ok. 4kzl