Wpis z mikrobloga

Sprawa. Domena na OVH - hosting i SSL mam na nazwa.pl .
Chcę przenieśc hosting z SSL z nazwa na coś innego np. cyberfolks bo nazwa chce 500 PLN za rok dlatego ?! SICK...
Jak to najprościej zrobic zeby bez wiekszej zadymy się udało?
#hosting #webdev
  • 13
@tadocrostu: Niestety ruch ruchowi nierówny i nie jesteśmy w stanie tego oszacować, ale nie powinno być problemu.
Możesz podesłać na PW adres, aby sprawdzić co siedzi na stronie.
@tadocrostu: Wpadnij do nas na https://hosterion.pl/hosting. Z kodem WYKOP jest rabat. Spokojnie taki ruch i wielokrotnie większy obsługujemy bez problemu. Mamy bardzo mocne serwery, min. 1 Gb/s dla każdego konta, nie oversellujemy (czyli zbyt wielu użytkowników na jeden node co jest powszechną praktyką niestety), przy zamówieniu na rok możemy dorzucić rejestrację domeny .pl za free. Dorzucimy Redisa, dedykowany core, kwestia dogadania szczegółów. Napisz na priv albo na kontakt()hosterion.pl :)
@tadocrostu: Przenoszenie hostingu jest w zasadzie proste, ot co kopiujesz pliki, bazy i pocztę na nowy hosting, podmieniasz dnsy w panelu od OVH i tyle. Ale, ale: twoja strona będzie niestabilna lub niedostepna przez jakiś czas w trakcie 48 godzin oraz trzeba dostosować niektóre pliki i dane dostępowe do bazy do nowego hostingu. Ja zawsze robię to sam, ale może Hostinuj zrobi to za Ciebie, bo ma to w ofercie. I