Wpis z mikrobloga

Mam wykształcenie medyczne (nie lekarz) i w Polsce zarobki sa na poziome najniższej krajowej bo moj zawód uważany jest za malo opłacalny. W Kanadzie, gdzie obecnie przebywam, za TAKA SAMA PRACE, TAKIE SAME GODZINY PRACY, TAKI SAM ZAKRES OBOWIĄZKÓW dostaje na start conajmniej 3.5k$ do reki.

Zesrales sie z kosztami zycia? Dobrze. W Polsce zarobię 1.8k, pojde do biedry, zrobie zakupy na tydzien i wydam 100zl. W kanadzie zarobię 3.5k, pojde do
  • Odpowiedz
@whocaresaboutlogin: Lekarz na specjalizacji, mi wstretne szwaby za moja prace placa kolo 7000€ brutto(170-180 godzin), Polska teraz oferuje po latach zebractwa i protestow 4299zl brutto, zanim wyjechalem w 2016 czy 2017 dostawalem 2170zl netto.

A na pisowskiego funkcjonariusza nie marnuj nawet czasu.
  • Odpowiedz
  • 14
@Rupoma64 ooo panie... Rudemu to bym rączki całował jak by wrócił i ten bałagan zaczął sprzątać...

Mnie najbardziej boli że w kilka chwil #!$%@? syfu na dziesięciolecia...
  • Odpowiedz
@Strahl: I dlatego od lat siedzisz w portalu wykop i srasz na Polsce pracując u helmuta. Gdybym miał takie zdanie o Polsce to bym został Niemcem a nie truł dupę swoimi mądrościami na polskojęzycznym serwisie.
@whocaresaboutlogin: On właśnie sapie że zachód nie jest taki wspaniały jak go opisują.
  • Odpowiedz
@marcooo80 najgorsze to jest to że porządni ludzie nie chcą się angażować politycznie i potem jedyna konkurencja jaką jest to siemoniaki kontra misiewicze. Myślę że przy dużo szerszych partiach zachodziły mocniejszy mechanizm konkurencji.
A do tego presja wyborców, gdzie wystarczy teraz kilka lat i ludzie totalnie zapominają że kogoś już raz pogonili. Tutaj kukiz się kłania i jego gadka że lepiej dobrze żyć z szefem partii niż wyborcami
  • Odpowiedz
@ediz4:

to bym został Niemcem


Obywatelstwo w tym roku. :)

nie truł dupę swoimi mądrościami na polskojęzycznym serwisie.


Bede truł dupę komu mi się tylko zamarzy czym tylko mi się zamarzy, więc japa pisowska łajzo. :)
  • Odpowiedz
Bede truł dupę komu mi się tylko zamarzy czym tylko mi się zamarzy, więc japa pisowska łajzo. :)


@Strahl: Widzę wyjdzie wielki nowogobacki ze wsi ale wieś z niego nie wyjdzie.

Obywatelstwo w tym roku. :)....

I mam nadzieje skasujesz konto
  • Odpowiedz