Wpis z mikrobloga

Zbieramy mirkową ekipę na haratanie w gałę w #bialystok
Jest nas już kilka osób, ale nadal są wolne miejsca dla zainteresowanych. Kogo szukamy? Nie wypowiadam się za resztę, ale z mojego punktu widzenia nie ważne ile masz lat, nie ważne, ile ważysz, ważne byś miał dwie nogi i umiał jako tako kopać napompowanego balona obleczonego skórą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie potrzeba nam się zorganizować - wybrać halę, termin (raz w tygodniu myślę że wystarczy?), podpisać umowę i przychodzić na granie, by nie było tak, że np. z zadeklarowanych 15 osób przyjdzie 5 i nie będzie komu grać. Tego nie chcemy. Nie chcemy też, by osoba/osoby, które podpiszą umowę zostały wystawione do wiatru i ekipa się rozpadnie. Jeśli już się deklarujesz to przychodź, płać i dotrzymuj towarzystwa reszcie.
Pytanie - kto podejmie się organizacji, wyboru hali i podpisania umowy?
Wcześniej możemy się spotkać, zbić pionę, byśmy przestali być dla siebie anonkami z wykopu.
Później możemy np. zorganizować się w grupie, by zawczasu zgłaszać ewentualne nieobecności i dać czas na zorganizowanie zastępstwa, by te minimum ludzi stawiało się na hali.

Wołam zainteresowanych, tym samym wpisując ich na listę roboczą:
1. Ja
2. @tamowsky + kolega
4. @pilot-wycieczek + kolega
6. @azurri
7. @Mucha785
8. @Paruwkowy__Skrytorzerca
9. @Przemoo23
10. @Dziglipaf
11. @zgr3d666
12. @krychu789

Na razie mamy 12 osób licząc dwóch bliżej nieokreślonych kolerów, myślę, że 14, a nawet 16 to optymalna liczba, by w czasie gry móc rotować i odpoczywać.
Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
  • Odpowiedz
@Majku_: najpierw ustalic kto gra, potem termin
te narzedzie xoyondo z postu wyzej moze byc bardzo przydatne bo duzo osob jest wiec jak kazdy bedzie pisal co mu pasuje to sie zrobi chaos

mi np czwartek 19 nie lezy kompletnie

ja w szkole i po szkole jak gralem w futsal to byly 3-4 druzyny po 5-6osob i gralismy do strzelonego gola, kto straci ten schodzi
mozna jeszcze ustalic limit 10minut ze
  • Odpowiedz
@Majku_: Dużo zależy od tego ile czasu tam macie grać, jeśli godzinę czy dwie to faktycznie moja rada sensu nie ma. Nie doprecyzowałem, my graliśmy 3-4 godziny ;) ostatnia godzina to już mniej granie a bardziej heheszki ;)Już parę lat minęło ale trochę po znajomości w byłej szkole podstawowej, płaciliśmy 1-2zł. W zależności od tego ile osób przyszło. Życzę Wam powodzenia, pieniądze to grosze, zdrowie i być może nowe znajomości bezcenne.
  • Odpowiedz
najpierw ustalic kto gra, potem termin


@azurri: dlatego założyłem ten wątek, by podsumować i określić listę grających, a później można przejść do kolejnych etapów planowania. Wbrew pozorom to nie takie proste zebrać grupę nieznajomych sobie ludzi, by każdemu wszystko pasowało :)
To, że dałem pomysł i was tu zbieram nie znaczy, że muszę być kierownikiem całej imprezy :) Jeśli ktoś się poczuwa z ochotą - proszę bardzo. Możemy korzystać z xoyondno,
  • Odpowiedz
@Majku_: ciekawe jak z kondycja u mirkow, w szkole gralismy 2h ale wysokie tempo i bylo optymalnie
ale 1,5h tez zajebiscie

w ogole teraz mozna wynajac hale i grac, sanepid nie wpadnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w ogole teraz mozna wynajac hale i grac, sanepid nie wpadnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@azurri: cholera ich wie xD
Jeśli baseny są otwarte, to może i hale sportowe również? Najwyżej po pierwszym telefonie na jakąś halę plan weźmie w łeb ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Majku_: Rozumiem, normalnie 1,5h to spoko opcja. Jeśli będziecie mieli w przyszłości osób więcej, to ewentualnie dwuzmianowo po 1,5h. U mnie to jakoś tam działało przez 3h, jedni nie mogli przyjść wcześniej, inni randkowali np i musieli wcześniej wyjść. Wierzę że wspólnie jakoś się dogadacie, jak będziesz kiedyś pisał o temacie, to proszę wołaj. Jestem ciekaw jak Wam wyjdzie, trzymam kciuki. Oby wirus nie popsuł Wam planów.
  • Odpowiedz
@Majku_: Można normalnie grać, na przeciw hali na którą chodzę jest komisariat i się zbieraliśmy pod szkołą i nikt nawet słowa nie powiedział, nawet w okresie gdy siłownie były zamknięte :P
  • Odpowiedz
@Majku_: zawsze bylo ciezko z halami po godzinach pracy szkoly. a jak juz bierzesz na swoje barki organizacje tego, to bierz od ludzi kase z gory, bo uj z tego wyjdzie na samych deklaracjach. a tak nawet jak uj wyjdzie, to nie dolozysz do tego i sie nie #!$%@?. opcja awaryjna to weglowa, ale nie wiem kto i na jakich zasadach zapala tam oswietlenie, bo latem przewaznie bylo ciemno na boiskach
  • Odpowiedz
@krychu789: halo, halo, nie! Nie upadł :) Tylko ja mam w tym tygodniu straszny #!$%@? w pracy + dodatkowo jestem przeziębiony, co wcale nie pomaga i zupełnie nie mam głowy do tego.
Chyba że @b__g zechce pomóc i znajdzie się ewentualnie ktoś jeszcze, by dopiąć temat :)
  • Odpowiedz
@Majku_: nie żeby coś, ale jakąś godzinę temu rząd dowalił kolejnym lockdownem i nikt mnie teraz na halę nie wpuści. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@b__g: świetnie. Jestem trochę do tyłu z informacjami w takim razie. Patrzę, do kiedy to - do 9. kwietnia. No co za przypadek. To już nawet nie jest śmieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ech, #!$%@?ć to. Czyli musimy czekać co najmniej do 9. kwietnia, by cokolwiek myśleć dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tamowsky nie, jak pisałem wcześniej, w tym tygodniu w ogóle nie miałem głowy do tego tematu, ale w przyszłym zadzwonię gdzie i spróbuję się dowiedzieć
  • Odpowiedz