Wpis z mikrobloga

#spedycja
#bekaztransa
Jakie obecnie zarobki na handlu ładunkami?

Jakie zarobki

  • Umowa zlecenie-bez podstawy-prowizja 40-50% 6.3% (2)
  • Umowa zlecenie-bez podstawy-prowizja 50-70% 6.3% (2)
  • Umowa o prace - podstawa + prowizja 20-30% 25.0% (8)
  • Umowa o prace - podstawa + prowizja 30-50% 21.9% (7)
  • Inne, w komentarzu 40.6% (13)

Oddanych głosów: 32

  • 7
@MrsMsx lepiej kible czyścić w publicznych toaletach niż żerować na #!$%@? stawek i być u uniżonym lokajem KLIENTA który ma Cie za swojego klakiera i sługę, a Ty tańczysz do jego muzyki jaką Ci zagra i traktuje Cię jak jedna ze swoich 50 suk spedycyjnych. Jak jesteś wazeliniarzem i lubisz być czująś suką na zawołanie to spokojnie sobie dasz radę bez podstawy i marżą max 30% tylko powiedz januszexowi żeby Ci zapas
@Marcel133: akurat obecnie to klienci z UK lub inni z UE którzy mają coś do UK dzwonią i piszą kilka razy w tygodniu jak się mam i czy mamy jakieś auta. #brexit , mówi to coś Panu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty piszesz o swoim chyba przykładzie lub kolegów, ja nie miałem nigdy szkolenia z "włażenia do dupy" klientom. Wiem że są tacy i mają dobre zarobki,
@Marcel133: To współczuje dotychczasowych klientów, ja mam pozyskanych dwóch gości z Luksa, którzy chwalą sobie współpracę ze mną, na kasę za frachty od nich nie mogę narzekać (czasami się trafi po 300-400e marży za ładunek na busa) jak i również na lojalność - wiem, że oferty wysyłane są tylko do mnie. Dodatkowo posiadam jednego Niemca, który już trochę bardziej dziaduje, ale w razie potrzeby dokłada - idzie to też w drugą