Wpis z mikrobloga

@wyindywidualizowana_blond_multipla: F235 jeszcze nie ma tego problemu, mam go jakieś 18 miesięcy, sygnał łapie w jakieś 20-30 sekund. Tzn. włączam zegarek, wychodzę przed dom, zawiązuje buty i jak skończę to akurat wyskakuje "GPS Ready", czasem załapie jak dochodzę do bramki, ale to rzadko. Zrobiłem z nim jakieś +/-2000km. Wydaje mi się że bateria trochę krócej trzyma, szczególnie w zimę, jak był nowy na jednym ładowaniu wytrzymywał około 10 dni (w tym
@wyindywidualizowana_blond_multipla: szkiełko nie jest uszkodzone, pękł plastik pomiędzy szkiełkiem, a przyciskiem zatwierdzającym. Nawet jeśli szkiełko by było to i tak nic by nie pomogło. Peknięcie jest dosłownie grubości włosa, w niczym nie przeszkadza, nawet wydaje się że nadal jest wodoszczelny, ale juz staram się nie wchodzić z nim pod prysznic, wystarczy mu bieganie w deszczu.
@kwasixx: BTW widzę że F235 ciężko już znaleźć nowy bo wycofali go już z produkcji. Jego następcą powinien być 245 ale jest cholernie drogi, natomiast widzę że wypuścili model Forerunner 45 który ma identyczne funkcje jak stary 235 i jest nawet w podobnej cenie.