Wpis z mikrobloga

Ostatnio widzę na tagach #tinder i #badoo dużo płaczu że wymagania co do wzrostu coraz częściej wynoszą już nie 180 a 185 cm.

Jest to wyłącznie wasza wina. Notorycznie zawyżacie wzrost nawet o 10 cm.
Zresztą sama widziałam tutaj takie rady żeby goście 173 cm wpisywali sobie 180 "bo hehe przecież i tak żadna nie zauważy".

No i jestem pewna że te zmiany to właśnie efekt waszych oszustw.
Tak naprawdę nadal chodzi o wzrost 180 cm, tyle że może niektórzy mężczyźni 175 cm co zawyżają o 5 cm zastanowią się czy zawyżyć o kolejne 5 (albo będą to robić nadal, to nie zdziwcie się jak regułą będzie 190 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#randkujzwykopem
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sweet_dream99: To prawda. Mi samej po kilku takich randkach uruchamia się red alert, kiedy pisze, że ma 180 cm - ŻADEN z facetów, z którymi się spotkałam i który twierdził, że ma mityczne 180 cm tyle nie miał, wszyscy byli niżsi, a niektórzy nawet niżsi ode mnie, a mam 170 cm. Nie mam pojęcia czemu to ma służyć, oni chyba serio myślą, że tego nie widać. Z tym, że nie widać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nvmm: zwykle faceci zawyżają, ostatnio typ powiedział mam 1,90, a był niemal równy mi wzrostem, a mam 1,81, no chyba że urosłem, sam wolę niskie, kobiety, kiedyś powiedziałem jesteś fajna taka mała i wiem, żeby tego nie robić, ale potem powiedziałem do innej duża, i też wiem że nie można, choć ona była duża jak chłop.