Wpis z mikrobloga

@Ponc3k: oj, Janusz... Pewnie ci teraz mózg wybuchnie, ale świat nie jest czarno biały a odwieczna walka lewaków z prawakami istnieje tylko w głowach takich jak ty. Daleki jestem od rasizmu ale jeszcze dalej mam do BLM. Popieram LGBT, nie popieram socjalizmu. Nie mam koszulek z Che albo sierpem i młotem, za to mam taką reprezentacji Polski ze swoim nazwiskiem z tyłu.
Świat poza internetem i TV jest trudniejszy do zrozumienia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaifasz: nie wiem z jakiej dupy wyskoczyles z poglądami politycznymi, mam to w dupie jakie masz. Po prostu mam bekę z tego jak troszczysz się o to na co nie masz żadnego wpływu xD
@Ponc3k: Wyskoczenie z BLM było poparte wnikliwą analizą mojej aktywność na vikop.ru, jak mniemam xD Sam z dupy zacząłeś przypisywać mi rzeczy, z którymi nie mam związku, bo postawiłeś sobie za cel ośmieszenie mojej skromnej osoby. Przez weganizm wrzuciłeś mnie do lewackiego worka, więc pokazałem ci, że nie tędy droga.
Chciałaś być śmieszny, ale nie wyszło. Zamiast odpuścić to ciągniesz dalej przez co tylko bardziej się błaźnisz. Takie nieudolne szukanie poklasku
@kaifasz: ale ty masz nasrane pod kopułą typie xD Jedyną rzecz jaką zrobiłem to wybrechtałem twój heroizm w stosunku do rzeczy na które nie masz żadnego wpływu, ale jak chcesz to sobie ekstrapolować do wyimaginowanych oskarżeń to cała naprzód, droga wolna xD
@Ponc3k: ale na co nie mam wpływu, mistrzu? Na to, że jak nie będę kupował rzeczy z krowy to nikt tej krowy przeze mnie nie rozpłodzi i nie zabije? No chyba nie, a o to w moim weganizmie chodzi. Tylko tyle i aż tyle. Nigdzie nie napisałem, że to heroiczne i że oczekuję medalu. Oczywiście fajnie jakby wszyscy przestali wspierać ten przemysł, ale wiem, że to (jak na razie) nierealne.