Wpis z mikrobloga

@burczymu_chastefan: są dedykowane środki do tych listew, ale prawda taka że po kolejnej wizycie na bezdotyku te listwy znowu będą tak samo wyglądać.
@Pwner: To były dwa etapy, nie spotkałem się nigdy żeby ktoś wchodził z papierem przy 2 etapach
  • Odpowiedz
koszt około 1200-1400zl.


@Foxio: kurła prawie 10% wartości auta za poprawę lakieru. Dobrze, że aż tak nie lubię swojego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Foxio: nie wątpię, że efekt jest super i że wkładasz w to dużo pracy. Jednak 1k+ za bardziej świecący lakier na aucie za tak małe pieniądze to przerost formy nad treścią dla mnie. Zostawię tę zabawę większym zapaleńcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Foxio: na razie złom nie zasłużył, bo zachciało mu się dzisiaj nowych tarcz i klocków za 700plus ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podeślij efekty tej tańszej opcji lub stronkę, jak już będzie gotowa
  • Odpowiedz
@psylo: mówisz masz bracie.. najlepiej to na filmie widać, ale słaby że mnie operator kamery.
@Shatter: w.biedronce rotacja za 150zl, a ponziej na poprawki zapraszam do mnie lub lakiernika ;)
  • Odpowiedz
@Shatter: Może się wydarzyć wiele rzeczy, maszyna może Ci uciec zakantowac i uderzysz talerzem w lakier. Generalnie nie jest to rakiet sajnes jeżeli chodzi o wiedzę podstawową.

Tak wszyscy polecają DA z Juli, ale ja nigdy tego w rękach nie trzymałem. Generalnie koszt zakupu wszystkich rzeczy to jakieś 600zl. Czyli tyle ile kosztuje one step. Do tego dolicz swój czas.

Zdążyło mi się słyszeć, że za 1000zl to klient auto da
  • Odpowiedz