Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Spotkałem się z dziwnym błędem w series X.
Pierwszy raz zrobiłem to nieświadomie jakieś 2 miesiące temu i później byłem zaskoczony co się wydarzyło. Ostatnio udało mi się powtórzyć ten wyczyny.

Chodzi o aktualizację gier.
Te dwa miesiące temu zniknęła mi z konsoli forza horizon 4. Tak nagle. Nic z grą nie kombinowałem, tylko chciałem uruchomić i był jakiś większy update, którego nie chciałem pobierać, to szybko anulowałem. Następnego dnia chcę odpalić forze i pobrać aktualizację a tutaj gry nie mam na dysku xD
Myślę sobie co się odwaliło xD

No i jakoś 3 dni temu sytuacja się powtórzyła. Tutaj akurat z grą the long dark. Chciałem na szybko odpalić i chwilę zagrać, ale był update jakiś malutki 2GB, ale nie chciałem pobierać, bo było mi potrzebne nieobciążone łącze do innych celów. No i znowu szybko anulowałem aż na jakieś 3 sekundy konsola laga złapała.

Dzisiaj chciałem pobrać update a tutaj gry nie ma na dysku xD

Spotkał się ktoś z Was już z takim czymś?
Dziwne to mega. Za chwilę poszukam, czy mam jakąś grę do zaktualizowania, to spróbuję to powtórzyć i zobaczę, czy gra się usunie.

#xbox #pytanie #pytaniedoeksperta #konsole #xboxseriesx
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lol xDD zrobiłem tak z rocket league i usunęło grę xD

To tak zawsze jest, czy to błąd jakiś?
Wcześniej miałem xboxa 360 to nie wiem jak było na xboxie one
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Strasznie głupie moim zdaniem, że usuwa grę. Weź pobierz grę 80GB miej jakiś mały update, kliknij sobie źle i gra wylatuje xD