Wpis z mikrobloga

#modameska #garnitur #niebieskiepaski #katowice #gliwice #zory
Mireczki pod koniec maja idę na ślub do przyjaciela i potrzebuję jakiegoś garniaka. Znacie jakieś firmy w okolicach Żor/Gliwic/Katowic które mogłoby uszyć go na miarę/zmodyfikować gotowego? Nie chcę wydać kupy kasy, fajnie jakbym zmieścił się gdzieś w 6-8 stówkach. No i ważna rzecz - raczej chciałbym uniknąć czarnego/granatowego garnituru. Fajnie mógłbym mieć trochę "inny" kolor, tym samym nie wyglądając jak pajac hipster. Z góry dzięki!
  • 7
@Rouksa: dla mnie tak, wygoda noszenia, wygląd itd. Ale np. znajomy brał u nich klasyczny granatowy z tej ich poliwiskozy i w sumie wg. mnie jak na jedną imprezę to nie ma co się spuszczać nad tym. Jednak jak chcesz się w tym co jakiś czas pokazywać to pomyśl nad jakąś wełną jednak. Tyle, że im taniej tym mniejszy wybór jeżeli chodzi o tkaniny więc się nie spodziewaj, że się tym
@RobaxX: a masz jakieś doświadczenie z przeróbką garniturów? Mam z studniówki taki z poliwiskozy granatowy, wygląda generalnie dobrze, ale od tamtego czasu sporo schudłem no i dosyć sporo trzeba byłoby go przerobić
@Rouksa: jak sporo to się w to nie baw. Minimalne poprawki zawsze da się radę zrobić ale coś większego jest nie do ogarnięcia lub wyjdzie drożej niż coś nowego, zwłaszcza jak to jakiś tani plastikowy garniak. Masz jakąś konstrukcję marynarki, której już nie zmienisz, proporcje ciężko zmienić, ramiona praktycznie nie do ogarnięcia.