Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Tygrysia_Lilia: ty i komentujący jesteście bardzo naiwni myśląc, że to po prostu jakaś feministka poczuła się urażona i kręci aferę. Gunwo prawda - to celowe działanie mające na celu robienie wokół siebie szumu i budowania atencji i rozpoznawalnosci.

Mnie lewicowe ruchy social justice i tym podobne bardzo przypominają komunistow w ZSRR od czasów Chruszczowa. Ciągle głosili, że gonią kapitalistów, że już za chwilę, już za momencik, za 10 czy 15 lat
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: oglądałem wczoraj jakis film z Sherlockiem Holmesem gdzie podnosi książkę i pokazuje bratu. Na co ten
- "Feminism? Good God!"
Czy jakoś tak to było. I tyle mam do powiedzenia o wszystkim co w obecnych czasach jest związane z tak zwanym feminizmem. Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Przecież na tym kubku ewidentnie widać, że facet kupił kawę dla swojej żony, dlatego ją tak wysoko uniósł żeby zobaczyła że jej kupił. Ona z torbą i dzieciakiem nie chciała do sklepu wchodzić, bo nieporęcznie, to dobry mąż poszedł swojej kochanej kawę kupić. Ta baba nawet prostego obrazka nie umie zinterpretować, ale czego się nie robi w dzisiejszych czasach dla zasięgów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: najśmieszniejsze jest to że z grafiki wygląda jakby on podawał jej ta kawe a nie miał dla siebie. Współczuje każdemu facetowi który będzie chciał z nią być.
  • Odpowiedz
  • 1
A ja to widzę tak. Jeśli faktycznie dziecko jest "kilkugramowe" to powinna wsadzić je sobie do kieszeni, a do ręki wziąć tą pyszną kawusię...
  • Odpowiedz