Wpis z mikrobloga

@EjniaKK: jak ktoś srogo carrował albo jak np jestem junglerem i widzę, że koleś na linii ma przegrywający matchup, dostaje #!$%@?, ALE zamiast grać jak #!$%@? zwierze, to gra safe i pozwala się wycarrować innym liniom, które ja, jako jungler, pomagam snowballować
Komu i za co najczęściej dajcie honory? Wybieracie poszczególny z tych trzech czy losowo klikacie na środkowy?


@EjniaKK: jaki sens ma klikanie losowo? Ja daję komuś, kto miał najlepszy teamwork, albo jakoś specjalnie się wykazał. Np. przerypał strasznie lane, ale wrócił i dał radę w late game. Albo komuś, kto robił jakieś dodatkowe rzeczy, których nie musiał robić, np. support, który warduje junglerowi, albo mid, który roamuje i daje kille itd.
@EjniaKK: aha. No przecież jest napisane w nazwie honoru za co. Ktoś dobrze callował, carrował i prowadził drużynę- leadership. Ktoś był flejmowany, gankowany, #!$%@?ł linię, a mimo to dał radę- tilt proof. Ktoś był dobrym teamplayerem, wardował, pomagał, leczył, zasłaniał przed skillshotami- friendly.
@EjniaKK: Tak zadałeś pytanie, że w zasadzie nie wiadomo o co chodzi, odpowiedziałem najlepiej jak umiałem. Nie czepiam się, tylko po prostu starałem się udzielić odpowiedzi.