Wpis z mikrobloga

Zbiorowe spuszczanie się nad ministrem Szumowskim, które mogliśmy zaobserwować na początku zeszłorocznej pandemii, a które było również obecne na wykopie dobrze obrazuje kult #!$%@?, jaki w głowie mają do dziś Polacy. Kompetencje, trafność decyzji, klarowność, wszystko to schodzi na dalszy plan liczy się pokazanie jak #!$%@?.
Niczym w każdym polskim Januszexie - mentalność robotnicza. Musisz #!$%@?ć non stop, najlepiej #!$%@?ć z pustą taczką dookoła. Broń Bóg, abyś wykazał się zdolnościami optymalizacji pracy, aby czasem okazało się, że jesteś wypoczęty, aby stawić czoła problemom wymagającym intelektualnej pracy ze świeżym umysłem.
Szczytem #!$%@? były jakieś zestawienia Trzaskowskiego z Szumowskim i pokazania, że Trzaskowski jakimś cudem ŚMIE nie mieć wielkich worów pod oczami, sinego koloru zniszczonej twarzy, boże czy ty to widzicie, on nie #!$%@? do upadłego jak tak można!!!
Jakby jeszcze rok temu pokazali, jak po powrocie do domu Szumowski szyje maseczki na maszynie i własnymi ustami #!$%@? powietrze do płuc chorym na koronawirusa, którzy nie mogą sami oddychać, to by mu pół polski laskę zrobiło. W przerwie od #!$%@?.
#szumowski #polska #pracbaza #koronawirus
Kosmox30 - Zbiorowe spuszczanie się nad ministrem Szumowskim, które mogliśmy zaobserw...

źródło: comment_1616062096GYX4jbKqPb3ybWsZF38eOc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 298
@Kosmox30 bezbłędna analiza. Aż mi się przykro zrobiło. Kult #!$%@? uber alles. Musisz #!$%@?ć. Harować. Zasuwać. Jak powiedział kiedyś Tusk - polskość to nienormalność. Kult #!$%@? jest tego dobitnym przykładem.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: u nas to widać, a wyobraź sobie że w takiej Korei dosłownie siedzą w pracy do północy, choćby nie mieli nic produktywnego do roboty. Prymitywne kultury (a kultury azjatyckie też po prostu są prymitywne i autorytarne) tak mają
  • Odpowiedz
@Kosmox30: nie brak opinii, że Szumowski był wiecznie zmęczony, bo wiecznie na kacu. Czerwona facjata i opuchnięta morda jest bliższa Polakom robakom od świeżej cery zachodniego człowieka, jakim jest Trzaskowski.

Także masz rację, kult #!$%@? plus #!$%@? golonki i sześć Harnasi na wieczór i spokojnie można wygrywać każde wybory. Tiktoker też jest tego przykładem, z gęby podobny zupełnie do nikogo, opuchnięty od słabej wódy i niezdrowej diety. SuperPolak.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: fanem tego kraju i narodu, łagodnie mówiąc xD nie jestem. Ale chciałbym zaznaczyć, że nie zgadzam się z oceną, że ta sprawa pokazuje, no, cokolwiek.

Akurat "pokazywanie zmęczenia" to sztuczka stara jak świat - albo raczej, jak telewizja. Doskonalili ją przez dekady kolejni prezydenci USA, zwłaszcza ci, którzy musieli radzić sobie z jakimś kryzysem. Odpowiednio dobrany strój (niedbały, że niby zarzucony na szybko, byle tylko coś), zmęczone oczy, jakiś rekwizyt,
  • Odpowiedz
  • 2
Zmęczony był bo zapieprzał by jak najwięcej zdążyć ukraść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosmox30: ahh, idealnie w punkt.
Przypomniała mi się sytuacja z moim znajomym. Kumpel pracował w składzie budowlanym. Podjechałem do niego po kilka rzeczy. Po zamówieniu chwilę stanęliśmy na placu, aby pogadać. Jego szef, jak to zobaczył, to wykrzyczał do niego:
panie! Co pan robisz? Tu się nie stoi, tu się pracuje!

Mentalność robaka
  • Odpowiedz
@Kosmox30: W pełni podzielam opinie. Aczkolwiek z tego co słyszałem od ludzi znających Trzaska, to podobno jest on „zdolny, ale leniwy, a leniwy jest w #!$%@?”.
  • Odpowiedz
Szczera prawda, niestety czasy komuny i notoryczne tłumienie inteligencji na rzecz kultu pracy zrobiły z tego narodu społeczeństwo o mentalności kołchoźników. Jak nie pokazujesz, że #!$%@? to znaczy, że jesteś nierobem.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Dałbym plusa ale w twój wpis wkradł się błąd logiczny. Dlaczego zakładasz ze szumowski (z małej litery) ma taki ryj bo pracował po nocach? Jak dla mnie on wyglada jakby wrócił z ostrej parodniowej libacji za pieniądze podatnika. Na to nie wpadliście co?
  • Odpowiedz