Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, poszukuję na nowy sezon jakiegoś rowerka i chciałbym się dopytać, czy moglibyście mi coś polecić - z góry mówię, że znam się tyle, co nic, bo od jakichś 20 lat posiadam Kross Energy S, który jest dla mnie uberrowerem, pomijając normalną obsługę po tych 20 latach jeździ tak samo, niemniej pomyślałem nad czymś lżejszym i z nowszym osprzętem.

Potrzebuję roweru w tym samym styl, tj. głównie miasto, ale chciałbym sobie radzić też w ciut bardziej piaszczystym terenie jak Kampinos. W zeszłym roku byłem w sumie już w Decathlonie po Rockridera 520, ale przeraziła mnie trochę szerokośc opon, a że potrzebny był już na zaraz na urlop to nie miałem okazji poczytać o tym i wziąłem stary rower. Hexagon 1.0 - czy to się nadaje? Budżet to tak z 1300 złotych, ale mogę go rozszerzyć, jeśli droższa propozycja będzie miała ręcę i nogi. Podrzucam foto obecnego Energy S jakby ktoś nie kojarzył.

#kross #rower
Zielczan - Mirabelki i Mirki, poszukuję na nowy sezon jakiegoś rowerka i chciałbym si...

źródło: comment_16161473727UPgvWdI9VKuKeBZcrH7mw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Zielczan: Mirku ja ze swojej strony polecę coś ze stajni lazaro. Sprawdź ich stronę ^^ w tych pieniądzach już coś kupisz ewentualnie dopłacić do 1500 do lepszego osprzętu
  • Odpowiedz
@bekon5265: sprawdzę, w sumie nawet przeglądałem ich stronę, tylko oni nie wiem, czy mają dostępność jakiegokolwiek roweru xD z tych co mnie interere to nie mają żadnej wersji kolorystycznej, spróbuję zadzwonić w poniedziałek i się dowiedzieć
  • Odpowiedz
@Zielczan: Dzisiaj byłem u nich na miejscu bo dla dziewczyny kupujemy rower i trochę maja tego :) Może nie wszystko i we wszystkich rozmiarach ale zadzwoń i dopytaj bo z tego co mówił to dostępność niektórych rowerów będzie do dwóch tygodni
  • Odpowiedz