Wpis z mikrobloga

Twoja teza jest błędna


@powiewolnosci: Niepotrzebnie kłamiesz. To twoja teza jest błędna. To nawet nie jest teza co zwyczajna bzdura.

Właściciel wypuszczając kocura nie kastrowanego na zewnątrz przyczynia się do zwiększenia populacji bezdomych zwierząt.


@powiewolnosci: Oczywista bzdura. Przyczynia się do zmniejszenia populacji bezdomnych zwierząt nawet pomimo niewykastrowania. I to jest fakt. Każdy kto temu przeczy zwyczajnie nie ma pojęcia ani o kotach, ani o biologii ani o świecie zwierząt.

I
@PanMuchomorek: Ja tylko dodam ,że kocury są również nosicielami groźnych chorób takich jak FIV,FIP oraz FELV. Ta ostatnia śmiertelna. Dopiero niedawno pojawiła się niekonwencjonalna metoda leczenia ,ale bardzo kosztowana. Cała terapia potrafi kosztować około 25 tys złoty. Dlatego można często znaleźć zrzutki z celem na zakup tego leku.
@PanMuchomorek: Wszystko rozchodzi się o podejście właściciela .W Polsce niestety mentalność i podejście do tego tematu to dalej największy problem stojący na drodze by zapanować nad tym . Bo przecież chłop bez jaj to nie chłop. Nie wiem co właściciel widzi w tym wspaniałego jak jego kot wraca czasem cały pogryziony z ciężko gojącymi się ropniami po wkutych kłach przeciwnika ,które są pełne bakterii.
Może Panowie po prostu przedstawcie źródła na poparcie swoich tez? Ostatnio widziałem artykuł, że jednak kocury to jedne z większych szkodników (np. vs ptaki).


@PanMuchomorek: Prosze, ale @powiewwolnosci: i tak zignoruje naukowe fakty bo on jest wielkim panem technikiem podawaczem strzykawki i on wie lepiej.
https://en.wikipedia.org/wiki/Cat_predation_on_wildlife
https://www.nature.com/articles/ncomms2380
https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C32614%2Cnaukowcy-co-roku-koty-zabijaja-w-polsce-miliony-ssakow-i-ptakow.html
Nie no stary ja to aż musiałem se wiaderko #!$%@?ąć bo to co ty mi tu teraz nawijasz to jest taki totalny szit ,że tego się naprawdę na trzeźwo nie da czytać. #!$%@? trzy po trzy. Od początku nawet nie podjąłeś normalnej dyskusji tylko ryjesz mi beret . Nie no idę walnąć drugie bo mnie trzepie. Sam żeś jest cham i prostak panie Kiepski
se wiaderko #!$%@?ąć


@powiewolnosci: No to już rozwiałeś wątpliwości skąd twoja inteligencja nikła się wzięła.

#!$%@? trzy po trzy.


@powiewolnosci: Ty to robisz i gadasz bzdury.

Sam żeś jest cham


@powiewolnosci: Mni w przeciwieństwie do ciebie wychowała matka a nie meliniara i ja nie wyzywam ludzi od śmieci i debili tylko dlatego, że zwracają uwagę na to, że gdzieś się pomyliłem. Ty obraziłeś mnie wielokrotnie podczas tej dyskusji a
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jaką bzdurę co ty gadasz . Próbujesz się w ten sposób dowartościować ? Nie rozumiem dlaczego ty cały czas się tak nakręcasz . Bije od ciebie tak negatywna energia moja aura to wyczuła. Jaką ty masz czelność nazwać moją matkę meliniara to świadczy właśnie o tobie jaką osobą jesteś . Zapewne pozbawioną jakichkolwiek umiejętności ,które zapewniły by ci szansę na zabłyśnięcie. Myślisz ,że ludzie opierają się tylko o wiedzę z
: Jaką bzdurę co ty gadasz


@powiewolnosci: Już ci 2 razy wysłałem gdzie walnąłeś bzdurę. 3 raz nie mam zamiaru bo to, że ci marihuana mózg wyżarła i masz problemy z logicznym myśleniem to nie jest mój problem tylko twój.

Nie rozumiem dlaczego ty cały czas się tak nakręcasz


@powiewolnosci: Mylisz się.

Bije od ciebie tak negatywna energia


@powiewolnosci: Powiedział hipokryta który wyzywa od debili i śmieci kogoś kto
stary po co to z tym cepem gadasz i dajesz się prowokować:D


@pkb92: Następny cham niewychowany.

nie rozróżnia zwierząt bezdomnych od dzikich


@pkb92: Czy zwierzęta dzikie mają domy? Nie.

Nie rozumiem jak można kwestionować słuszność kastracji zwierząt domowych


@pkb92: Nie kwestionuje słuszności kastracji zwierząt domowych. Sam mam kota wykastrowanego. Ale wychodzący kot przyczynia się do spadku populacji zwierząt bezdomnych i to fakt.

Piszę jako właściciel wykastrowanego, niewychodzącego kota:)


@
@pkb92: Boli mnie ludzka głupota to tyle w temacie. Chyba za bardzo wierzyłem w ludzi na tym portalu przed założeniem konta. I tak w ramach za słowa wsparcia porada że u kotów niewychodzących ważne są nerki i zdrowa dieta .Większość kotów ginie właśnie na nerki. Ważne jest kontrolowanie poziomu mocznika i kreatyniny . Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Dobranoc
@pkb92 stary po co to z tym cepem gadasz i dajesz się prowokować:D Szacun za pracę w weterynarii (trzeba być bardzo empatycznym i po prostu kochać zwierzęta żeby zdecydować się na pracę w takiej branży), a ten mądrala kwestionujący Twoją wiedzę nie rozróżnia zwierząt bezdomnych od dzikich (i linkuje artykuły potwierdzające, że kot wychodzący jest szkodnikiem, tylko nie potrafi czytać ze zrozumieniem) i oczywiście uważa, że jest fachowcem lepszym od Ciebie :D
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: A więc jeśli poczułeś się tak urażony że nazwałem Cię cepem, to tylko ze względu na twoją ignorancję i butę i musiałeś zgłosić mój komentarz:
-Kwestionujesz wiedzę kogoś kto pracuje w weterynarii i ma kilka lat doświadczenia.
-Atakujesz to że ma wykształcenie techniczne, od razu umniejszając mu i sugerując w pogardliwy sposób, że nie zna języka angielskiego.
-Nazwałeś mnie chamem, Ty, osoba która nazwała czyjąś matkę bezpodstawnie meliniarą, i jeszcze
A więc jeśli poczułeś się tak urażony


@pkb92: Nie poczułem się urażony. Ktoś kto nie ma za grosz kultury osobistej, jest obcy dla mnie i który zachowuje się jak menel spod żabki nie jest w stanie mnie urazić.

-Kwestionujesz wiedzę kogoś kto pracuje w weterynarii i ma kilka lat doświadczenia.


@pkb92: To, że się pracuje w danej branży nie znaczy, że ma się o niej jakieś pojęcie. Gość już udowodnił,
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol nie no, nie ma to sensu. Szkoda mojego czasu na Ciebie. Rozmowa zeszła na bezsensowne tory. Mam wrażenie, że pojęcie niektórych rzeczy jest poza Twoimi możliwościami, więc pominę pewne kwestie, nigdzie nie skłamałem na Twój temat. Czepiasz się pierdół. Pomijam to twoje ciągłe nazywanie mnie chamem. Wracając do meritum rozmowy którą zacząłeś z kolegą @powiewolnosci : Powszechnie za bezdomne zwierzęta uważa się udomowione gatunki zwierząt które nie mają właścicieli (w naszym
nie no, nie ma to sensu.


@pkb92: No wiadomo, że jak brak ci argumentów to lepiej żebyś odpuścił niż dalej robił z siebie pośmiewisko.

Rozmowa zeszła na bezsensowne tory


@pkb92: Na bezsensowne tory to ty wprowadziłeś tę rozmowę zaczynając od inwektyw.

Mam wrażenie, że pojęcie niektórych rzeczy jest poza Twoimi możliwościami


@pkb92: Z pewnością pojęcie wielu rzeczy jest poza moimi możliwościami tak jak możliwościami każdego umysłu. Ale nie w
@MienciuskiPajonk no i dzwonisz po tą policję? Dla ułatwienia mogę nawet adres podać Lipinki Łużyckie, Łączna 43. Wystarczy że wspomnisz ten adres to policja cię albo wyśmieje albo powie że jest zajęta i ma ważniejsze sprawy. Jest jeszcze opcja odbierze świeżak po szkółce ale jak przyjmie zgłoszenie to szybko go do pionu postawią i będzie musiał szukać nowej roboty
Kończąc ten kabaret. Przesyłam Ci chory człowieku prześwietlony środkowy palec. Aby tak jak działają promienie RTG czyli dogłębnie dać Ci do zrozumienia żebyś się grzecznie mówiąc ewakuował. Nie bójmy się nazwać ciebie chorą osobą. Wszystkie twoje zachowania można śmiało określić jako zachowania socjopaty. Mam nadzieję, że trafisz na ludzi, którzy będą chcieli ci pomóc. Twoja persona powinna trafić do zamkniętej placówki jak już tam nie trafiłeś. Sądzisz, że jak będziesz rozkładał wypowiedzi
Pobierz
źródło: comment_1616245757QBWaiOMExYoj95YbUykMTl.jpg