Wpis z mikrobloga

Możecie mnie oświecić, po co do każdego modelarskiego serva dokładają te beznadziejne nylonowe orczyki-końcówki-nakładki?
Ja rozumiem jeszcze że niebieskie servo 9g za 2$, to byleco na ośkę i działa, ale kupujesz (za niebanalne pieniądze) poważne metalowe servo które ma 25-35kg siły, samo wygląda i waży jak solidny kartofel, musisz do niego solidne mocowanie bo wszysto urwie... a do kompletu w pudełeczku dają nylonki, których na 100% do niczego nie użyjesz, bo takie servo zrobiłoby z nich mielone w pierwszym ruchu...


To coś jak zwyczaj, że do każdej "koszulki nocnej" muszą być stringi (szmatka i 3 paski), no po prostu muszą, bo inaczej się nie da? Albo do każdego obrazka zegara czy półki - 2 kołeczki plastikowe jak ćwiartka wykałaczki, i śrubki o długości paznokcia, nikt normalny nigdy nic na tym nie powiesił tylko użyje sensownego kołka który nie rozpiedzieli ściany i utrzyma to co wiesza...

#modelarstwo #rc #nierozumiem
Pobierz hrumque - Możecie mnie oświecić, po co do każdego modelarskiego serva dokładają te be...
źródło: comment_1616173313hXXyCeU5FByVVPqy84gAO1.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jason_Stafford: to już lepiej by niczego nie dawali, a nie coś, co w typowym domu się nie uda użyć, bo tynk jest grubszy niż długość kołka i wysypie się szybciej wielki krater jak będzie tak plytko, niż to będzie trzymać...