Wpis z mikrobloga

@thority: Bez problemu możesz się ruszać, w prawo, lewo, wolniej, szybciej. Możesz walczyć, jednocześnie wydawać rozkazy. Możesz też przekazać dowodzenie AI nad strażą przyboczną i ona może robić coś zupełnie niezależnego od samego generała.
@HuLLaJNoGa: Osobiście raczej przekazuje wszystko SI i oglądam bitewny zgiełk biegając w pobliżu swoich oddziałów, ale jeżeli chcesz dowodzić to jak najbardziej da się również z poziomu sterowania generałem.
@IdillaMZ: ja ogolnie nie lubie rozgrywac bitew w medievalu i do momentu az zaczalem grac w meda 2 to szlo mi super. Meda total wara 1 na expercie ostatnio aragonsami wygralem na samej auto walce, a w medzie 2 gram na medium i czesto psikusa mi robi auto walka, tak jakby na sile mnie forsowali do grania manuala. Z ziomkiem na hot seat tez gralem ostatnio na modzie bulat steel, to
@HuLLaJNoGa: Ja uwielbiam rozgrywać bitwy, grałem sporo bitew online. Po prostu lubię też taką formę rozgrywania bitew mając możliwości oglądania samej walki - dowodząc ręcznie nie ma na to czasu.