Wpis z mikrobloga

@Quis: Stolarze na wymiar, innej opcji za bardzo nie ma, jak nie chcesz sam robić. Zadbaj tylko, żeby Ci dali okucia aluminiowe, a nie stalowe. W Komandorze tak naprawdę płaci się za logo.
Systemów jest kilka: Komandor był protoplastą, a potem inni go kopiowali i masz jeszcze Lagunę, GTVa, Sevrolla, Senatora (obecnie Bonari bo się tam właściciele pokłócili), Indeco, Bimak, Hetticha, i jeszcze by kogoś znalazł.

W praktyce wygląda to tak,
innej opcji za bardzo nie ma, jak nie chcesz sam robić.


@marcel_pijak: wiem, że z branży jesteś i dlatego spytam: ile mniej więcej można zaoszczędzić na własnej robocie? Części, jakie sobie kupię w casto czy podobnych sklepach będą zbliżonej jakości do tych z pro systemów?
@wonsz_smieszek: częsci będą takie same, zejdziesz duzo na materiale, ale bedziesz musial dolozyc najpierw troche glowkowanai zeby wszystko dobrze wymierzyc i pododawac a potem troche podskladac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quis: mam od nich 2 szafy i jestem zadowolony. Do tego na montaż przyjechali rozgarnięci ludzie, zabezpieczyli podłogę przed uszkodzeniem, wiedzieli, że mają po sobie posprzątać. Jak sobie przypominam, jakie cepy robiły mi kuchnię, to to ma znaczenie.