Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki szukam jakiejś alternatywy dla parkside bo widzę że tutaj mocno polecany na amatorskie rozwiązania. Niestety polscy Janusze bo inaczej tego nazwać nie można, wykupują cały możliwy sprzęt jak tylko się pojawi. Nie mam zamiaru płacić ponad stówki za taką "pomoc", w zdobyciu sprzętu. Tym samym przekreślam sprzęt z Lidla, swoją drogą mogliby jakoś limitować sprzęt czy cokolwiek bo to już patologia jest. Czekam na czasy jak na inne towary w necie będzie przebitka 25%, bo Janusz wszystko wykupi i będziemy tylko karmić farmy internetowych Janusz, za to że dzielnie pilnowali strony internetowej w czasie gdy inni pracowali. Przecież zamiast pracować i zajmować się innymi sprawami, powinienem siedzieć na stronie sklep-lidl.pl (,)
A wracając do pytania, jaki sprzęt polecacie w stosunku jakości do ceny ? Parkside odpuszczam, jak widać to nie na moje nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #elektronarzedzia #narzedzia #majsterkowanie #budujzwykopem #parkside
  • 16
A wracając do pytania, jaki sprzęt polecacie w stosunku jakości do ceny ? Parkside odpuszczam, jak widać to nie na moje nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tapporauta: jakiś czas temu bym powiedział Ryobi ale odpłynęli z cenami zwłaszcza w temacie urządzeń z silnikami bezsczotkowymi gdzie bardziej się opłaca dopłacić do Makity.
Jeżeli jednak Ci nie zależy na bezszczotkowych rozwiązaniach, możesz iść spokojnie w Ryobi. Chociaż niektórzy sobie
Ja polecam dedrę sas+all


@k0201: patrzyłem niedawno na ten sprzęt i kiepsko to wygląda. Przykład pilarki łańcuchowej:
https://dedra.pl/pl/products/info/1864/pila-lancuchowa-sas-all.html
niby silnik bezszczotkowy 18V ale prędkość przesuwu łańcucha to tylko 5.6m/s konkurencja z takim silnikiem ma około 10m/s a to spora różnica. 5m/s mają przy zwykłych silnikach. Ok, tutaj jest super tanio - poniżej 300,- ale nie polecam tym ciąć bo jest za słabe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapporauta: Nie wiem co tam beda mieli w ichnim lidlu. Mozesz np. Wejsc sobie na google na strony niemieckich sieci typu lidl, aldi, itp. Poszukac tygodnia z promocja na Parkside czy co tam sobie wybierzesz. Ja, jesli bede jechal to wpadam przy okazji biore Ci komplet. Wysylam juz z PL. Takze za koszt paczki i koszt litra Wyborowej czyli 50-60 pln. Masz co tam xiadz uwaza. Roznica na plus to taka
@k0201: to fakt, jest lepiej niż było ja bym z miłą chęcią nawet zmienił obecny sprzęt ale niestety, wydajność słaba a w kwestii sprzętu ogrodowego tragiczna. Bo nawet nie mają nic na 36V.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: lubię co się da zrobić "samodzielnie". Więc na większy warsztat można się szykować. Z polerką do auta zrobiłem sobie lakier, a przy okazji wyszlifowałem parapet drewniany, więc cenię wszechstronność w narzędziach ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastosowań trochę będzie. Mam póki co starego no-name od ojca, na którym zrobiłem część remontu, ale wolałbym teraz coś markowego i bardziej poręcznego, koniecznie na aku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapporauta: Czesto maja tam cale serie np. Szlifierka katowa, wyzynarka i wkretarka plus akcesoria, do tego czasem sie to nie sprzeda i wtedy takie serie laduja na mega promkach. Szukac za/dla Ciebie nie moge bo nie specjalnie mam czas. Ale jak mnie pokierujesz to masz tu opcje. Nic zobowiazujacego. Ja i tak jezdze a jak moge komus pomoc i dorobic przy tym pare zlotych to zawsze profit. Zdazylo mi sie tez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: dzięki raz jeszcze za propozycję, jeśli bym czegoś potrzebował z DE to dam znać. W Leroy Merlin jest teraz Makita na promocji, w zupełności spełniająca moje potrzeby i na nią postawiłem, swoją drogą polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ksiak miałem dzisiaj Ryobi w rękach, ale Makita z takimi samymi parametrami była w tej samej półce cenowej. Postawiłem na Makite, bo bez udaru, a ten mechaniczny jakoś