Wpis z mikrobloga

  • 0
@szklisty spoko spoko, póki co odpaliłem tylko tak kontrolnie i z dc ze znajomym żeby zobaczyć jak to działa i jestem pozytywnie zaskoczony. Ogólnie słuchawki fajnie wykonane, i dzwiek też na + ale wcześniej grałem na dousznych jbl więc dla mnie przeskok niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
  • 1
@mijagix teraz chce dać szansę warzone, a tak głównie to fh4, ac, acc, fs19, i rocket league, czyli głównie multi no i jak mi się czasami trafi ochota to ogram coś typu rdr, wiesiek czy ori, ściągnąłem cb2077 ale jednak usunąłem i wolę dać mu trochę czasu i raz na jakiś czas odpale jakiś szajs z game passa ale to zazwyczaj na chwilę
  • Odpowiedz
  • 2
@chinachompa dzięki za info, właśnie coś widziałem już na ten temat, wieczorem siądę i je ogarnę do końca, bo dziś tylko po pracy skoczyłem po nie i tak na szybko odpaliłem na moment, bo już nie mogłem wytrzymać :D
  • Odpowiedz
  • 1
@LuckySeven Jeżeli chodzi o porównanie do gry słuchawki jakie kolwiek a głośniki to wiadomo że na słuchawkach zupełnie inaczej, lepiej, czujesz bardziej grę, a co do tych konkretnych to jak pisałem, jak grałem na dousznych jbl za 49zl więc teraz czuję się jak bym się przesiadł z golfa 3 do merca :D
  • Odpowiedz
@Piotrixus: Dokup od razu Dolby Access, zaufaj mi :). U mnie Arctisy 9X, trochę żałuje, że nie zaczekałem na oryginalne Xboxowe, ale kto mógł wiedzieć, że je wypuszczą :)
  • Odpowiedz
  • 1
@MZ23 do tych xboxowych się dostaje na pół roku za darmo, musisz tylko ściągnąć apke i podłączyć słuchawki i masz trial na 6 miesięcy, więc póki co nie muszę dokupywać :D arctisy spoooko, ale cena też już sporo wyższa :/
  • Odpowiedz