Wpis z mikrobloga

chyba dobrze byłoby coś zrobić z tą samotnością, tylko co?
gdzieś chodzić, na jakiś portalach szukać?

jeszcze rok temu myśl, że mógłby ktoś chcieć ze mną być była kompletną abstrakcją dla mnie, nigdy nie brałem tego pod uwagę, zawsze myślałem, że będę sam i nikogo nie szukałem. Dopiero niedawno rozbudziła się we mnie jakaś nadzieja na związek, głupia nadzieja, bo szanse mam prawie żadne, ale może bym spróbował chociaż...
  • 8
@PorzeczkowySok: Tez nie wiem jak to sie robi w takim wieku :-) Od poniedzialku do soboty tylko praca, w niedziele leżenie co własnie czynię.
W gimnazjum i średniej miałem dziewczyny, w szkole wszystko było prostsze. W średniej już było coś tam coś tam :D A na studiach mało dziewczyn (scisly kierunek) i tak po studiach, od kilku ładnych lat (już chyba z 7 czy 8) jestem sam :-(
@PorzeczkowySok Żeby kobieta zwróciła na Ciebie uwagę po pierwsze musi widzieć, że sam siebie lubisz. To słynne "znajdź sobie hobby" nie wzięło się znikąd, jeśli jakaś z boku zobaczy że oddajesz się jakiejś pasji i ta pasja jest dla Ciebie bardzo atrakcyjna od razu stajesz się fajniejszym gościem, bo musi już powalczyć o Ciebie (nie zawsze będziesz miał dla niej czas itp). Zawsze stawiaj siebie na pierwszym miejscu, nie potencjalną dziewczynę -