Wpis z mikrobloga

Dobra, jestem po zabiegu obrzezania całkowitego, przed zabiegem szukałem troche informacji w necie ale żadne informacje nie były pomocne dlatego jeśli ktoś planuje to można smiało walić z pytaniami. PS: jak coś to jeszcze końcowego efektu nie widzę bo dopiero 3 dni mineły. Bo wiem że taka gatka z kimś będzie pomocna, dla mnie by była...
#obrzezanie #medycyna
  • 99
  • Odpowiedz
@simply_pretentious: ogólnie to miałem za krótkie wędzidełko i po zabiegu tradycyjną metodą koleś coś spieprzył i miałem problem z odprowadzaniem napletka i czułem ból, potem częśćiowe obrzezanie które nie przyniosło rezultatów więc zostało jedynie całkowite, dodatkowo miałem problem z przedwczesnym wytryskiem a obrezanie ponoć pomaga, za 6 tygodni zobaczymy jak będzie
  • Odpowiedz
@slabyslabek: 1899 PLN zabieg laserowy, tradycyjne obrzezanie częściowe 910 PLN (ale tego nie polecam, penis wyglądał koszmarnie, nie wiem czy to wina szycia czy zawsze tak jest ale to efekt skłonił mnie w kierunku laseru), pierwszy zabieg korekty krótkiego wędzidełka był na NFZ płaciłem tylko za wizyte prywatną 150 PLN.
  • Odpowiedz
Nie, prywatna przychodnia więc skierowanie niepotrzebne, ale skierowanie brałem jakieś 2-3 lata temu jak chciałem się skonsultować było potrzebne jak chciałeś na NFZ, tyle że w Toruniu gdzie mieszkałem w szpitalu który lekarz pierwszego kontaktu mi polecił czas oczekiwania to ponad 1 rok więc zrezygnowałem a potem wyjechałem za granicę i dopiero rok temu myśl o zabiegu powróciła.
  • Odpowiedz