Wpis z mikrobloga

Niedziela rano i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak niecały rok temu rozpoczynałem Top Gara to nie liczyłem, że kanał gdzie w avatarze będzie moja morda z garnkiem na głowie tak szybko osiągnie takie liczby subów :D

Dziękuje wszystkim, którzy w tym czasie wspierali, pisali prywatne wiadomości, wykopywali, komentowali, radzili co poprawić czy nawet wrzucali zdjęcia zrobionych przez siebie potraw na mirko!

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli!
MG78

#chwalesie #kuchniamg78 #barekmg78
MG78 - Niedziela rano i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak niecały rok temu rozpoczynałe...

źródło: comment_1616316926vj7HzqP6pmVDnW84Ibf2OP.jpg

Pobierz
  • 65
@MG78: spoko, naprawdę niezły content. Sporo z Twoich przepisów zrobiłem. Ale moim zdaniem trochę taka fałszywa skromność, że się nie spodziewałeś. Poza tym te 30k to nie jest jakiś kosmos! Po prostu rób to dalej, rozwijaj się.... i wrzuć w końcu prawilny przepis na ciasto do piccy (za mało wody)
@p10trek: Jak zaczynałem to nie spodziewałem się czy będzie 3k. Nie myślałem o tym wcale bo pomysł był spontaniczny i wymuszony trochę przez pandemię. Gdyby nie zakaz lotów i posypanie się wszystkich niemal planów to pewnie nigdy nie zacząłbym takiego kanału ;d
@MG78: a ja się zastanawiam czy nie jest za późno na zmianę nazwy kanału, bo przez program Top Gear, bardzo ciężko Cię znaleźć w Internecie, a to na pewno ucina sporo zasięgów