Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szukajek: coś tam zostało niekodowanego. Ja mam zrobioną instalacje na 4 satelity 13E, 19.2E 28.2E i 4.8E Po wywaleniu zakodowanych, niekodowanych arabskich zostaje z 700 stacji. Z polskich jest TVP info, Tvp Polonia, red carpet, Polonia 1, tele 5, i kilka muzycznych typu starstv itd. Na Astrze sporo niemieckich, na 28.2 z 10 muzycznych. Dla mnie styka jako uzupełnienie DVB-T
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szukajek: to trzeba prawdziwy miernik. Bez tego to strata czasu. Najtańszy sensowny to satlink 6933. Na aliexpres kiedyś za 180 zl kupiłem.
@szukajek: do tego potrzebujesz normalnej czaszy 80-90 cm. Najlepiej polskiego Coraba bo wychodzi najtaniej i można kupić uchwyt na 4 konwertery do tych anten. Każdy producent ma swoje uchwyty. Dużo zabawy, w zasadzie dla hobbystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jeśli masz np domek i łatwy dostęp do anteny to można się bawić, Na balkonie tego nie ustawisz.
@Ramone mam za oknem :/ na trzecim piętrze, no nie ustawie a szkoda zawsze chciałem mieć coś takiego jak ty, a taka gazeta jak "to i owo" jeszcze wychodzi? tam zawsze były ogłoszenia że ktoś na danej częstotliwości złapał odkodowany HBO po niemiecku albo hiszpański c+ :)
@Ramone hej tak uderzam z tym do ciebie jako fachowca w tenacie;) czy ja coś złapie na polsatowskim dekoderze hd6000 jeżeli jest po umowie i bez karty? Jak bym kupił zwykły tuner np z Fergusona używany to tam też muszę karty jakieś wsadzać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szukajek: aż takim fachowcem to nie jestem ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do odbiornika cyfrowego Polsatu to prawdę powiedziawszy nie wiem. Nigdy nie miałem cyfrowego Polsatu. Ale mam wątpliwości czy się da bo takie odbiorniki mogą mieć ograniczenia w oprogramowaniu. Ale lepiej byłoby się spytać na forum satkuriera. Co do zwykłego tunera to w zasadzie masz odbiór stacji niekodowanych. Tuner może mieć wejście na kartę dekorująca ale