Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: Osobiście nie polecam. Miałam właśnie tą dietę. Smak potraw średni, dużo mocno przekombinowanych potraw udających orient. Na obiad często trafiały się jakieś dziwne rolady/pasztety z drobiu albo ryb z warzywami z mrożonki. Dziwne zupy krem np. z dodatkiem kupnych tortellini. Dostawa bez zarzutu zawsze na czas, ale to niewiele ratuje. Polecam sprawdzić Ewwo albo boski box.
@Redoxx: Bo za dietę Sport 2500kcal na 40 dni płacę 1600 czyli 1200 za miesiąc wychodzi. Bez weekendów zapłacę 800 zł i w weekendy mogę sobie coś tam sam pogotować

Generalnie zamysł taki, że biorę to na 1-2 miesiące na spróbowanie
@Sok_Mandarynkowy: no tak, tylko tak jak pisałem, cenowo nie są pierwsi z <40/dzień :) z tego co kojarzę, to ostatecznie i tak większość kończy z ujowymi opiniami za jakość żarcia. Opinia 3.71 raczej o nich dobrze nie świadczy :) dlatego mnie zastanawia ta nagła ich popularność, bo istnieją już rok, a nigdy o nich wcześniej nie słyszałem :) (mój pierwszy catering kupowałem w styczniu 2020) W innym poście pisałem, że chciałem
@Sok_Mandarynkowy: Ja natomiast mocno polecam - próbowałem różne diety pudełkowe. Takie jak bodychief, pomelo, gastro monkey, dieta figura, itp. itd. Brokuł poprostu oferuje BARDZO dobrą jakość za tą cenę. Ci drożsi mogliby się od nich czasem uczyć. Bierz i próbuj bo wg. mnie są bezkonkurencyjni. Być moze też zależy od regionu. Ja zamawiałem w okolicach Kołobrzegu.