Wpis z mikrobloga

Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypominając o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania, jeśli nie chcecie tu widzieć moich wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem materiał o grze Gnosia czyli niszowej wariacji gier towarzyskich "Wilkołaki" i "Mafia", przeznaczona dla pojedynczego gracza. Najłatwiej by to określić jako #amongus single player z konkretną fabułą i postaciami, które mają swoją historię. Świetna rzecz, która najpierw wyszła na PS Vita w 2019 roku (czyli już po śmierci sprzętu) i odniosła w Japonii tak duży sukces, że ludzie zaczęli ją tłumaczyć na własną rękę. Teraz jednak jest oficjalnie dostępna na #nintendoswitch

#gry #konsole #switch #polskiyoutube
Antosh - Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypom...
  • 1
Polecam też. Mocne VNkowe 8 na 1O.
Jedyne do czego bym się przyczepił to z uwagi na proceduralność sesji Amongusowych czasem kłopoty z pacingiem bo np. nie spełniasz wymagania że ty i X musicie być konkretnymi rolami żeby dostać taki czy inny event. Albo w pierwszej rundzie go uśpią bo nikt go nie lubi. Ale historia solidna.