Wpis z mikrobloga

  • 1395
@parooow Gortatowi po zakończeniu kariery ego wywaliło w stratosferę, jego mitomania i podkoloryzowywanie opowieści z NBA jest znane polskim fanom basketu.

Lewy jest nr 1 w swej dyscyplinie na świecie, Gortat był jednym z 400 koszykarzy z najlepszej ligi ale nigdy nie był blisko czołówki.
  • Odpowiedz
@Iucek: Wisi mi czy obrażają robercika. Bawi mnie że dorosły typ który jest milionerem siedzi i baituje żeby dostać komplementy od kilku randomów xD Dodajmy że robi to przy wpisie który wogóle się go nie tyczy
  • Odpowiedz
@Iucek: Jeżeli ktoś napisałby "Lewandowski to fajny gość" a gortat w odpowiedzi napisałby "nie zapomniałeś o kimś kolego" to byłoby to dla mnie żałosne nawet jeżeli gortat jest fajnym gościem. Wpis jest całkowicie o Lewandowskim a gortat pisze specjalnie żeby fani lizali mu dupe. To czy naprawde reprezentował Polske czy nie jest tutaj bez znaczenia bo nikt go nie pytał xD Szkoda że nie był tak skory do reprezentowanie Polski na
  • Odpowiedz
via Android
  • 41
@SenegalMamWSercu

No takiej gównoburzy się nie spodziewałem. Kołodziejczyk to dyrektor redakcji sportowej C+, a co do pierwszego pytania to pewnie, że mogą i moim zdaniem obaj to robią/robili. Śmieszy mnie tylko fakt jak Gortat ma wywalone ego, we wpisie gdzie nikt go nie zaczepia, nikt nie podważa jego zasług i przede wszystkim nikt go nawet nie wspomina, jak małe dziecko upomina się o atencje i potrzebuje, żeby jakieś randomy w internecie zaczęły
  • Odpowiedz